Dwie zawodniczki i dwa złota na Mistrzostwach Polski!

Szczegóły

W Zamościu w dniach 17-18 marca 2017r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Polski juniorek do lat 20 w zapasach kobiet. LKS „Orzeł” Namysłów podczas tej imprez reprezentowały dwie zawodniczki będące jedynymi przedstawicielkami naszego województwa.

Alicja Czyżowicz w kat. wag. do 55 kg i Ewelina Ciunek w kat. wag. do 67 kg były faworytkami swoich kat. wagowych i nie zawiodły zdobywając pewnie i w bardzo dobrym stylu złote medale. Obie bardzo już utytułowane namysłowianki są w praktyce już bardzo blisko wyjazdów na Mistrzostwa Europy i Świata w tej grupie wiekowej, gdzie liczymy na „Ich” duże sukcesy. Dla 18 - letniej Eweliny był to debiut w MP do lat 20 i pokazała po raz kolejny swój ogromny talent i całkowitą dominację nad krajowymi rywalkami, a 19 - letnia Ala także potwierdziła, że jest bezapelacyjnie poza konkurencją w swojej. kat. wagowej.

Trenerem „Naszych” zapaśniczek w klubie i kadrze Polski jest Pan Marcin Marcinkiewicz, a podczas zawodów pomagał mu wybitny zawodnik polskiej kadry stylu wolnego i „Orła” Radek Marcinkiewicz. W punktacji drużynowej LKS „Orzeł” zajął VI miejsce z 30 pkt. do ogólnopolskiego współzawodnictwa dzieci i młodzieży.

Wielkie brawa i gratulacje!!!                                                           Podziękowania dla sponsorów i sympatyków LKS "Orzeł" Namysłów!

 

   
© ALLROUNDER