Półfinały wojewódzkie w piłce nożnej dziewcząt

Szczegóły

W dniu 3 kwietnia rozegrano w Brzegu półfinały wojewódzkie w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna dziewcząt zdobyła III miejsca wywalczone w ostatnim meczu po dogrywce i rzutach karnych.

Skład drużyny dziewcząt: Zuzanna Ciszek, Katarzyna Łuczak, Klaudia Lejczak, Kaja Mateusiak, Ola Kaczmarek, Agata Franczak, Weronika Pawłowska, Weronika Biała, Kinga Pietrzykowska.

W tym miejscu chciałam podziękować tegorocznym maturzystkom, które włożyły wiele serca w czteroletnią przygodę z piłką nożną, okupując swoje zaangażowanie bolesnymi kontuzjami, ale i radością z możliwości współzawodnictwa oraz po prostu bycia razem. Dziękuję: Zuzi Ciszek (mózg drużyny, dyrygent i szybka jak strzała, dzięki za mile spędzony czas na SORzew Opolu, bo grała zawsze z pełnym poświęceniem), Oliwii Mazur (doskonała na każdej pozycji, z atomową nogą, nie do przejścia, wszędzie jej pełno), Kasi Łuczak (siatkarce z zamiłowania, a doskonała w piłkarskiej obronie), Klaudii Lejczak (wszechstronna, doskonale radząca sobie i w obronie i na bramce), Weronice Peikert (kolejna siatkarka, która i w piłkę nożną potrafi zagrać), Zuzi Paszkowskiej (niezastąpiony fotoreporter imprez sportowych, a jak trzeba było, to ubierała reprezentacyjny strój i z nami grała).
Będziemy z dziewczynami za Wami tęsknić.

Opiekun – Honorata Pietroszek.

   
© ALLROUNDER