Sukces Michaliny na eliminacjach okręgowych XLII OWiUR we Wrocławiu – blok gastronomia

Szczegóły

 

173 uczniów wystartowało w eliminacjach okręgowych XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, które 20 kwietnia odbyły się na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Większość uczniów reprezentowała szkoły z terenu województwa dolnośląskiego i opolskiego.  Naszą szkołę w bloku gastronomia reprezentowały:                                              

Karolina Szczepańska z kl. IV THŻ i Michalina Wójcik z kl. III Ż.

Michalina odniosła sukces zdobywając I miejsce w bloku gastronomia i wezmą udział w eliminacjach centralnych, które w dniach 7-8 czerwca odbędą się we Wrocławiu

GASTRONOMIA i wyniki:

1. Michalina Wójcik - ZSR Namysłów - 110,5 pkt.
2. Justyna Kłusek - PZS Chojnów - 107,75 pkt.
3. Karolina Trojanowska - CKZiU Oława 105,75 pkt.
4. Weronika Nowak - CKZiU Oława - 105 pkt.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Ministerstwo Środowiska. Patronem medialnym XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych jest Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu APRA oraz multiportalagropolska.pl. Organizatorem zmagań jest Komitet Główny OWiUR przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

SERDECZNIE GRATULUJEMY

 

Grażyna Serafin

   
© ALLROUNDER