Medal Szymona na Mistrzostwach Polski!

Szczegóły

 

  W dniach 19-21 maja 2017r. rozgrywane były w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie) Mistrzostwa Polski seniorów w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet.

  W ekipie LKS „Orzeł” Namysłów będącej jedynym przedstawicielem Opolszczyzny tym razem znalazło się tylko dwóch zawodników, którzy pod okiem trenera Marcina Marcinkiewicza walczyli o medale. Po brązowy krążek sięgnął wracający po kontuzji Szymon Makuch, który rywalizował w kat. wag. do 57 kg. Nasz 20 latek będący jeszcze juniorem powtórzył wynik z poprzedniego roku.

   Blisko medalu i powtórzenia sukcesu z 2016 roku, gdzie zdobył trzecią lokatę był Mariusz Sajdak rywalizujący w kat. wag. do 70 kg. Niestety tym razem Mariusz musiał zadowolić się siódmym miejscem. Występ na tych zawodach mógł być o niebo lepszy, ale w imprezie z różnych powodów nie wystartowali „Nasi” faworyci do medali: Krystian Brzozowski, Radosław Marcinkiewicz, Arkadiusz Bohm, Paweł Malicki, Alicja Czyżowicz, Ewelina Ciunek, Aleksandra Ciunek itd. Gratulacje dla zawodników i trenerów oraz podziękowania dla sponsorów, działaczy i sympatyków sekcji zapasów LKS „Orzeł” Namysłów!

 

   
© ALLROUNDER