Lista osób przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021

Szczegóły
Poprawiono: niedziela, 23, sierpień 2020 08:04
Pietroszek Jacek
Odsłony: 1066

     

Technik Fotografii i Multimediów

  

Lp. Nazwisko i imię
1 Balcerzak Aleks Piotr
2 Baraniak Kornelia
3 Borys Michał Jan
4 Bugajska Amelia Paulina
5 Czaja Adrian Stanisław
6 Dąbrowski Aleksander Sławomir
7 Dziębor Tomasz Jakub
8 Fraz Julia Weronika
9 Górniak Oliwia
10 Grieger Dagmara Kinga
11 Grześkowicz Kinga Maria
12 Joel Dawid Jan
13 Kliszewska Vanessa 
14 Kozińska Paulina Aurelia
15 Kuterba Julia Helena
16 Lisak Wiktoria
17 Łobzuch Oliwia Amelia
18 Marczak Aurelia
19 Namyślak Norbert Dawid
20 Niwa Julia
21 Olbrychowska Karolina
22 Opala Anna
23 Pietrusiak Tobiasz Kazimierz
24 Rzadkowski Remigiusz
25 Świtoń Anna Magdalena
26 Włuczkowski Krzysztof Jerzy
27 Wojcieszak Martyna
28 Zaremba Magdalena Agnieszka
29 Zięba Daria Zofia

 


 

 Technikum Informatyczne

  

Lp. Nazwisko i imię
1 Balawajder Jakub 
2 Bednik Bartosz 
3 Bentkowski Szymon
4 Bugajski Kacper
5 Cybulski Cezary 
6 Domagała Miłosz 
7 Grzegorczyk Jakub 
8 Jarmuszewski Maksymilian
9 Jaskóła Kacper
10 Korabik Kacper 
11 Krzysztoszek Rafał 
12 Listek Mikołaj Karol
13 Magaj Szymon Rafał
14 Masztalerz Konrad 
15 Mentek Igor
16 Miarka Jakub
17 Mikołajów Piotr 
18 Niciecki Dominik 
19 Opatowski Jakub
20 Pidtykanou Petpo
21 Pieszczyk Karolina 
22 Smolarczyk Kacper
23 Sokołow Nikołaj
24 Stajszczyk Szymon 
25 Stańczak Dawid
26 Stopa Jakub Adrian
27 Surdel Filip
28 Szyja Michał Rafał
29 Warowy Olivier
30 Wojtasiński Karol
31 Yarmolenko Badim
32 Zawadzki Bartłomiej 

 


 

Technikum Agrobiznesu

 

Lp. Nazwisko i imię
1 Białowąs Igor
2 Gołębiowski Bartosz Krzysztof
3 Jasień Wiktoria Maria
4 Kapuśniak Aleksander Jakub
5 Kiedrzyński Maciej Szymon
6 Konecki Jan
7 Ligas Justyna Iwona
8 Łachwa Piotr
9 Łuczyszyn Marcin Paweł
10 Olech Samanta
11 Szymala Jacek Andrzej
12 Tymkiewicz Jakub Maciej

 


Technikum Reklamy

  

Lp. Nazwisko i imię
1 Barycka Wiktoria Ewelina
2 Bednarek Aleksandra
3 Bębenek Aleksandra
4 Buluk Zuzanna Danuta
5 Czechowska Sandra 
6 Grabala Roksana
7 Ignasiak Weronika
8 Ishehenko Yelyzaveta
9 Iwanowska Paulina Ewa
10 Kaczmarczyk Oliwia
11 Konieczna Julia
12 Książkiewicz Kinga
13 Mróz Dawid 
14 Pacholik Jessica
15 Piotrowska Nikola
16 Rak Jagoda
17 Rusinek Gabriela
18 Sidorowicz Anna Anastazja
19 Simlat Martyna Daniela
20 Sokołowska Wiktoria
21 Stochalska Aleksandra
22 Szewczyk Katarzyna Iwona
23 Wiśniewska Natalia 
24 Wróblewska Zuzanna 
25 Wywiórska Oliwia Maria
26 Zemella Kamil
27 Żołędziowska Hanna
28 Żukowska Daria

 

 


Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

  

Lp. Nazwisko i imię
1 Bender Wiktor Adam
2 Biliński Norbert
3 Czarnasiak Hanna
4 Dopinyak Yergen
5 Gąszczak Patrycja Jolanta
6 Guzek Konrad
7 Habrych Martyna
8 Hołub Małgorzata
9 Kaczmarek Ilona Beata
10 Krakowska Natalia
11 Lis Michał Grzegorz
12 Marcinkowska Oliwia 
13 Matyjasek Adrian Łukasz
14 Pękał Alicja Maria
15 Pluta Julia 
16 Serwa Wiktoria Jadwida
17 Sikora Karol
18 Skonieczna Małgorzata
19 Szecówka Barbara
20 Szydłowska Oliwia Stefania