Lekcja wychowawcza IIITIb z książką z gatunku fantastyki

Szczegóły

W dniu 25.09.2019 w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa klasa IIITIb zorganizowała lekcję wychowawczą z książką z gatunku fantastyki. Zajęcia były świetną okazją do wspólnego czytania pozycji z tego gatunku  oraz zaprezentowania swoich ulubionych książek fantastycznych. Bogaty księgozbiór książek fantasy znajduje się w szkolnej bibliotece.  Wśród uczniów zdecydowanie największą popularnością cieszyły się serie „Harry Potter” J.K. Rowling, oraz książki Tolkiena „Władca Pierścieni” i „Hobbit”. Podczas lekcji wychowawczej powstał również pomysł zorganizowania wspólnego wieczoru filmowego fantasy w naszej szkole, będziemy rekomendować takie wydarzenie samorządowi uczniowskiemu naszej szkoły.

Wychowawca klasy IIITIb

   
© ALLROUNDER