Adamczyk Alicja

Szczegóły

Drodzy uczniowie.

Proszę o wykonanie następujących zadań w swoich zeszytach przedmiotowych. Prace domowe, które mogą być zadane, np.wypracowania proszę przesyłać mailowo w wordzie na następujący adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Dla każdej klasy przesyłam materiał do wykonania. Życzę owocnej pracy.

Link do pobrania dla klasy I TI I TK ink do pobrania dla klasy I TRL

Link do pobrania dla kllasy II TAH 

Link do pobrania dla kllasy III TIa

klasa IV TOT i IV T- przesyłam Wam linki z zadaniami i opracowaniem do lektury Mrożka. Proszę wykonać zadania, prośba do IV TZ o założenie grupy, np maatura polski na mesanger, bo łatwiej mogę się z Wami kontaktować. Zrobi to ktoś?

link do pobrania dla klas IV

link do pobrania dla klasIV

Witam wszystkich uczniów w dniu. 20.03.2020 

Do momentu powrotu do szkoły będę zamieszczała linki dla poszczególnych klas z lekcjami. by nie zrobił się bałagan będą pojawiały się lekcje według planu w poszczególne dni. Każdy z WAS wie kiedy ma polski, więc kontrolujcie daty. Klasy pierwsze dla Was będzie jeden wspólny link. Pozdrawiam:). Dla klas maturalnych również jeden.

 

 Link dla 3TIA 

 Link dla IV TOT I TZ---proszę przeczyć i wykonać zadania na podstawie fragmentu:)

Poniedziałek 23.03.2020

Dzień Dobry wszystkim!!!!!

Kochani , rozpoczyna się kolejny tydzień kwarantanny, więc apeluję do każdego z Was- PROSZĘ ZOSTAŃCIE W DOMACH I OGRANICZAJCIE SPOTKANIA. Wiem, jakie to jest trudne zadanie ( siedzenie w domu), ale sytuacja tego od nas wymaga, postawy dojrzałości i ogromnego zdyscyplinowania, bo tylko w ten sposób hamujemy przenoszenie się wirusa. Bądźcie Kochani Uczniowie Odpowiedzialni. Możemy dostrzec tez pozytywy, wynikające z tej trudnej sytuacji, np.rozwijanie Waszej kreatywności, zainteresowań czytelniczych , bo jest czas na czytanie książek(w tym lektur szkolnych), no i odrabianie zadań z polskiego :)ŚmiechPokazuję językPłacz Zachęcam Was do czytania, przy lekturze szybko upływa czas. Przechodzimy teraz do lekcji.

 kl. I TK i I TI- rozpoczynamy temat związany ze wzorcami osobowymi średniowiecza, zaczynamy od przykładu Aleksego, proszę uważne przeczytać tekst w podręczniku i wykonać następujące zadania, z poniższego linku:

link dla klasy I TK I TI-

klaso II TAH - czeka WAS powtórzenie romantyzmu.Wstyd

lik dla klasy II TAH -

lik dla klasy II TAH prezentacja

Klasa IV TŻ - zadania maturalne prześlę na złożoną grupę. Ciąg dalszy lektury Mrożka. Proszę wykonać zadania.

TEMAT: TANGO jako parabola polityczna.

link IV TZ-

Wtorek 24.05.2020

Witam klasy pierwsze i drugą. Dzisiaj tylko przypomnienie,że należy wykonać zadania z dni poprzednich, tj. powtórzyć temat o średniowiecznym wzorcu ascety i wykonać zadania. 

Klasa II TAH - powtórzyć epokę romantyzmu według pytań kończących rozdziała w książce. Przypominam o czytaniu " Lalki " B.Prusa, o tym wiedzieliście przed kwarantanną. Szukać e-book'a.

Zabawa dla wszystkich uczniów- ZACHĘCAM do udziału :) kliknij tutaj

Środa 25.03.2020

Klasa I TK, I TR, I Ti-pamiętacie, że umówieni byliśmy na kartkówkę z funkcji tekstów językowych. Podaję Wam link z zadaniem, które zrobić w ramach powtórki. Zadanie obowiązkowe dla wszystkich. Powtórzenie do kartkówki!

link do zadania klasy I-

link z zadaniami klasy I-

CZWARTEK 26.03.2020 r.

Dzień Dobry.

Klasa IV TOT- Proszę o zapoznanie się z materiałami wcześniejszymi dot. lektury Mrożka ( link Kl. IVTZ).

Dzisiaj zamkniemy już Tango .Przypominam, że nie wszyscy dosłali mi prace , a termin już minął. Mobilizujcie się proszę! Ostatni link to RCT- zadanie maturalne, zrobić w zeszytach przedmiotowych. Jeszcze jedno w przyszłym tygodniu zaczynamy" Dżumę"-lekturę, którą należy znać, bo oddaje współczesną rzeczywistość. Do lektury ! Będą wspólne linki z klasą IV TZ

Link IV TOT I TZ

Link IV TOT i TZ

Link IV TOT i TZ

Klasa III TIa - kontynuujemy lekturę Reymonta -" Chłopi" . Zadanie domowe: Przeczytać wykład umieszczony w linku i odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie lekcji oraz zrobić charakterystykę porównawczą Jagny i Hanki . Robimy w zeszytach przedmiotowych. Jutro zadanie na ostatnie tematy z lektury.

link III Tia-

Link III tia-

PIĄTEK 27.03. 2020 

Dzień Dobry.

Witam IV TOT i III TIa w piąteczek. 

KL.III TIa- zamykamy dzisiaj lekturę pt. "Chłopi". Proszę przeczytać pierwszy link bardzo dokładnie, ponieważ znajdują się zagadnienia co trzeba się nauczyć na sprawdzian. Zadanie drugie na ocenę! W drugim linku jest materiał dot. wypowiedzi ustnej czyli zadania maturalnego. Proszę zrobić konspekt wypowiedzi  na podstawie zadania z podręcznika (sprawdźcie sami ,na której stronie znajduje się zadanie dot ustnej matury na podst. Chłopów)i przesłać mi na maila, tzn. tak jak mielibyście wygłosić to na lekcji czyli wstęp, teza,argumenty,podsumowanie. Zresztą otrzymujecie gotowy materiał, należy go jednak " ubrać" w samodzielną wypowiedź. Termin 02.04.2020.

LInk III tia-

LInk III TIa

KLASY IV- Z podręcznika czytacie wiersz pt." Przesłanie Pana Cogito" Z. Herberta wraz z opracowaniem dotyczącym poezji Herberta. Śledzicie zadania, ułatwiam Wam pracę, ponieważ daję gotowe odpowiedzi. Wasze zadanie zrobić notatkę i sformułować dekalog Pana Cogito. Pozdrawiam! notatki nie przysyłajcie mi na maila.

Link kl IV-

Wtorek 31.03.2020

Dzień dobry.

Mała zmiana planu. Zagadnienia wraz z tematami lekcyjnymi oraz zadaniami domowymi będę zamieszczać dla klas pierwszych i drugich we wtorki, a dla trzecich i czwartych w środy. 

Klasy I TR I TK I TI - zapoznać się z tekstem z podręcznika 

LINK

 Proszę zapoznać się z tym wykładem i przed zrobieniem zadań z powyższego linka.ZAGLĄDNIJ WPIERW TUTAJ

LINK

LINK II 

KLASA II TAH

Zaczynamy nową epokę literacką- pozytywizm. Wasze zadanie zapoznać się ze wstępem do pozytywizmy z podręcznika, szczególnie pozytywizm zachodnioeuropejski ( najważniejsze zagadnienia) oraz pozytywizm w Polsce szczególnie hasła: PRACA ORGANICZNA i PRACA U PODSTAW. Zrobić notatkę w zeszycie. Zapoznać się z poniższym linkiem.

LINK

II TAH-w poniższym linku znajduje się temat rozprawki NA OCENĘ! Proszę napisać w programie WORD i przesłać mi na maila. Termin 6.04.2020

LINKl

 Środa 01.04. 2020r 

Klasa III TIA-Nie otrzymałam od Was zadania na ocenę, termin minął. Lekturą " Chłopi"zamknęliśmy dział pt. Młoda Polska". Proszę o powtórzenie wiadomości • podręcznik do języka polskiego Ponad słowami, dział „Młoda Polska”, s. 64–65 • mapa myśli • tło historyczne epoki

• nauka i oświata
• filozofia
• sztuka
• literatura: młodopolskie gatunki literackie, motywy
• wzorce osobowe

PRZECZYTAĆ  MŁODA POLSKA – NAWIĄZANIA

 Ziemia obiecana • podręcznik do języka polskiego Ponad słowami, dział „Młoda Polska”, s. 74 • Ziemia obiecana, reż. Andrzej Wajda • pojęcia i terminy: wczesny kapitalizm, fabryka, montaż, scenografia, kreacja aktorska, muzyka filmowa
• postać:
Andrzej Wajda

LINK- 

Klasy IV TOT i Tż

Ciąg dalszy poezji Herberta.

• podręcznik do języka polskiego Ponad słowami, dział „Współczesność”, s. 87–89 • Zbigniew Herbert, Apollo i Marsjasz, Przesłanie Pana Cogito
• Alberto Giacometti, Idący człowiek • pojęcia i terminy: klasycyzm, alter ego, cogito, cnota
• postać: Zbigniew Herbert • przywołuje mit, do którego Herbert nawiązuje w wierszu Apollo i Marsjasz. Zwrócić uwagę na następujące elementy wiersza:

 bohaterów wiersza i  sytuację liryczną
• interpretujesz początek utworu
• wyjaśniasz symbolikę postaci Apolla i Marsjasza
• analizujesz język wiersza z uwagi na przynależność do liryki
• przedstawiasz wymowę tekstu Apollo i Marsjasz
LINK

Obowiązkowo proszę przeglądnąć poniższy link

LINK

05.04.2020r    DLA KLAS MATURALNYCH WAŻNE!!!!!

W poniższych linkach podaję oceny z wysłanych prac oraz propozycje ocen końcowych z polskiego.

link IV TOT

link IV TŻ

 PONIEDZIAŁEK 06.04.2020

klasy I TI, TR, TK -proszę o zapoznanie się z nowy tematem lekcji w poniższym linku

link klasy I-

Klasa II TAH

link

WTOREK 07.04.2020r.

KLASA iii TIa- Przed nami kolejna lektura szkolna, wiem,że poradzicie sobie, pomimo zamkniętych bibliotek. Czytamy " Przedwiośnie " S. Żeromskiego. Informatycy na pewno poradzą sobie i znajdą lekturę w wersji e-book czy PDF, a możę znajdzie się na półce domowej biblioteki. Zaczniemy omawiać lekturę pod koniec kwietnia za około 2-2,5 tygodnia. Proszę wykonać zadanie w zeszycie z poniższego linka. Nie wszyscy dosłali mi zadanie na ocenę. Jest już po terminie!!!!!  Zapoznajcie się z prezentacją link drugi , znajdziecie informacje, które pomogą Wam w uzupełnieniu tabel z linka pierwszego.

LINK

LINK 

DODATKOWA INFORMACJA DLA KLASY II TAH- czeka nas wielkie wyzwanie, jaką jest lektura Prusa pt. " LALKA". Zaczniemy omawiać lekturę za 2-2,5 tygodnia. Proszę o gotowość do startu. Możecie oglądnąć serial telewizyjny. To jest jedna z najważniejszych książek! POWODZENIA

ŚRODA 08.04.2020

Klasa IV TOT i TŻ-Zaczynamy DŻUMĘ, proszę o zapoznanie się z poniższym linkiem i wykonanie poleceń.

LINK

 ŚRODA 15.04.2020

KLASY I TI, TR, TK- 

link

Powtórka średniowiecza KLIKNIJ TUTAJ

CZWARTEK 16.04.2020 r.

Witam klasę III Tia. W poniższym linku kolejne zadania dla Was związane ze sztuką dwudziestolecia międzywojennego. Proszę je wykonać w zeszytach. Z przykrością piszę, że nie otrzymałam od wszystkich zadania na ocenę. Ci uczniowie, którzy nie wysłali mi zadania otrzymują ocenę niedostateczną. Proszę teraz ich nie dosyłać, bo jest po terminie. W drugim linku znajduje się temat rozprawki na ocenę. Proszę przesłać mi na maila, tak jak poprzednie zadanie TYLKO w WORD, żadnych PDF, podpisana praca imieniem i nazwiskiem oraz numer z dziennika, wysyłać jako załącznik. TERMIN 22.04.2020

link 

link rozprawka

Klasa IV TOT i IV TŻ- ciąg dalszy związany z lekturą Alberta Camusa

link

link

PONIEDZIAŁEK 20.04.2020r.

Dzień Dobry w kolejnym tygodniu nauki. Dzisiaj lekcje dla klasy II TAH. W poniższym linku znajduje się test, który dotyczy pozytywizmu europejskiego i polskiego. Spróbujcie go rozwiązać z pomocą podręcznika i proszę usystematyzować pojęcia, jak np. realizm, ewolucjonizm, praca organiczna itd. W drugim linku znajduje się temat dzisiejszej lekcji.

link

link

Klasa IV TOT i TŻ

Dla Was przygotowałam powtórkę z Dżumy A. Camusa .

zaglądnij tutaj:

I TR, TI, TK- Proszę o zapoznanie się z kolejnym tematem lekcji, patrz linki

 

KLASA I TK - zdanie na ocenę . TERMIN 28.04.2020r.

link 

Wtorek 21.04. 2020 r.

KLASY  link 1

link 2

Zadanie na ocenę dla klasy I TIa . TERMIN 30.04.2020

Proszę zadanie napisać w programie WORD i wysłać na skrzynkę mailową.

link

Środa 22. 04.2020 r. klasa II TA/H

Przypominam, że wielkimi krokami zbliżamy się do omówienia lektury Prusa. Przed przeczytaniem... obowiązkowo zajrzyj do poniższego linka

link

Czwartek 23.04.2020

Klasa III TIa wysłuchajcie lekcji-wykładu na temat grupy Skamander (link pierwszy), potem proszę wykonać zadania dotyczące poezji Tuwima (link drugi).

link

link

Klasy maturalne IV TOT i IV TŻ- wiem,że jesteście już prawie na finiszu, ale proszę zapoznać się z linkami.

link

link

link

WTOREK 28.04.2020

Witam Klasy I TK I TIa I TR. W poniższych linkach znajduje się temat dzisiejszej lekcji . Proszę się z nimi zapoznać i wykonać zadania. 

UWAGA ! Zbliżamy się do zamknięcia epoki średniowiecza. Czeka Was powtórzenie i sprawdzian wiedzy na ocenę .  

PRZYPOMINAM o nadsyłaniu wypracowań na adres mailowy( KL. I TIa i I TK). Proszę nie wysyłać skanów tylko prace napisane w programie WORD

link 

link

link

KLasa II TA/H Proszę o zapoznanie się z ocenami z rozprawki. Nie otrzymałam zadania od wszystkich uczniów. Po majówce zaczynamy omawiać utwór Prusa, kto nie zdążył przeczytać niech otworzy link z dnia 22.04. 2020r. W linku drugim znajduje się temat dzisiejszej lekcji. Jutro kolejne zadania.

link

link

Środa 29.09.2020 r.

 Witam Klasę II  A/H oraz III TI - Przygotowałam dla  Was nowe tematy lekcji oraz nowe zadania. Pierwszy link dla klasy II TA/H, natomiast drugi dla klasy III Tia. 

link

link

KLASA III TIA - PODAJĘ WAM OCENY Z ZADAŃ DOMOWYCH. PONIŻSZY LINK 

link

CZWARTEK 30. 04. 2020 r.

 Klasa III TIa-nowy temat i zadania do wykonania. Przypominam o konieczności czytania lektur zawartych w podstawie programowej. 

Wkrótce zaczynamy" Przedwiośnie" S. Żeromskiego. Poniżej link z zadaniami. Pozdrawiam:)

link

PONIEDZIAŁEK 04.05.2020 r.

Dzień dobry klasom I TR, TIa, TK poniżej zamieszczone są ważne informacje wraz z nowym tematem lekcji. Proszę otworzyć link

link

Drugi link to kolejny temat lekcji i zarazem bonus w postaci oceny lub plusów z aktywność, za poprawne odpowiedzi . Poznajemy ważne dzieło pt. " Boska Komedia " Dantego, ale wpierw wysłuchaj lekcji,

link

link

ŚRODA 06.05.2020r.

WITAM KLASĘ II TA/H

Krótka informacja dla Was. W tym tygodniu zaczynamy " Lalkę"B. PRUSA. Proszę śledzić tematy lekcji, bo będą zadania na ocenę. W poniższym linku jeszcze jedno zadanie dotyczące poezji A.Asnyka.Ułatwiłam Wam zadanie, bo macie gotowe odpowiedzi, więć proszę zrobić tylko notatkę w zeszytach.

link 

 BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA KLASY I TR.

W poniższym linku podaję oceny z rozprawki zadanej w marcu, Pomimo informacji nie wszyscy mi wysłali pracę.

link

CZWARTEK 07.05.2020r.

KLASA III TIa- Proszę zapoznać się z poniższymi linkami. Umieściłam wykład o poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

 oraz zadania do wykonania w zeszytach. W przyszłym tygodniu zaczynamy lekturę "Przedwiośnie " i będą zadania na ocenę. Pozdrawiam

link

link

PONIEDZIAŁEK 11.05.2020 r.

KLASA I TR, I TIa , I TK- 

Dzień Dobry.

Rozpoczynamy kolejny tydzień nauki zdalnej. Dzisiaj zaczniemy od powtórzenia materiału z epoki średniowiecza. W tym tygodniu będę zamieszać ważne zadania-lekcje dla Was, a także informacje, więc bardzo proszę o przekazanie na grupach klasowych wiadomości , by brać udział  lekcjach i wykonywać polecenia.Zachęcam do powtórzenia wiadomości w formie zabawy, którą oferują cztery linki.

Życzę owocnej pracy w tym tygodniu!

POWTÓRZENIE

link

link

link

link

WAŻNE KLASA I TK-  oceny z rozprawki 

link

ŚRODA 13.05.2020 

Klasa II TA/ H - Od dzisiaj rozpoczynamy lekturę Prusa. Proszę śledzić uważnie informacje na stronie szkolnej. W poniższym linku pierwsze zadania dla Was z tej lektury, sprawdzające waszą znajomość książki. Proszę uważnie przeczytać i wykonać do piątku, jutro kolejny temat z lektury. Pozdrawiam całą klasę.

link

WAŻNA INFORMACJA DLA KLAS PIERWSZYCH - TIa TK TR - proszę zapoznać się z linkiem.

link

CZWARTEK 14.05.2020 r.

Witam Klasę III TIa

Dzisiaj zaczynamy lekturę pt. Przedwiośnie S. Żeromskiego. Proszę otworzyć pierwszy link ze streszczeniem lektury dla tych , którym nie udało się dotrzeć do lektury.

link

 link

W tym linku jest zadanie na ocenę do poniedziałku 18.05.2020 r.

link

klasa II TA/ H - Proszę zapoznać się z tematem lekcji i wykonać zadania. TEMAT: Syndrom Wokulskiego- charakterystyka postaci. 

link

PONIEDZIAŁEK 18.05.2020 

Dzień Dobry .

Witam klasę I TK i I TR. Dzisiaj piszermy e-sprawdzian. Zasady podałam wcześniej. Za chwilę umieszczam sprawdzian dla klasy I TK . Będzie zamieszczony godzinę. Proszę go rozwiązać i odesłać odpowiedzi. Powodzenia!

klasa I tk 

Kochani czas sprawdzianu minął- czekam na Wasze odpowiedzi , proszę przesyłać na skrzynkę.

KLASA I TR-czas 10.04-11.04

KONIEC !!!!!

Jutro przypominam walczy klasa I TIa

WTOREK 19.05.2020

Witam klasę I Tia. Mam nadzieję, że jesteście gotowi do sprawdzianu. Piszecie 60 min. po czym sprawdzian "Znika"ze strony, a WY przesyłacie mi na mojego maila. Powodzenia! 

czas trwania 8.35-8.35.

 Witam klasę II TA/H - dla Was informacje w linkach.

link

link

ŚRODA 20.05.2020-Witam klasę II TA/H 

 Kolejny temat związany z powieścią Prusa znajdziecie w linkach.

link

link

link

UWAGA WAŻNE dla II TA/H w poniższym linku krótkie rozumienie czytanego tekstu na OCENĘ . Przesyłacie do wtorku ,tj. 26.05.2020r. Pozdrawiam WAS cieplutko.

link

CZWARTEK III 21.05.2020 

Witam klasę III TIA i zapraszam do wchodzenia na linki.

link

link

link

PIĄTEK 22.05.2020 KLASA III TIA

Witam Was i zapraszam do kontynuacji wczorajszego tematu lekcji.

link

Sprawdzian poprawkowy z średniowiecza ( poprawa) !1.00-12.00 LINK USUNIĘTY

PONIEDZIAŁEK 25.05.2020r.

Dzień DOBRY klasom I TIa I TR i I TK w linkach znajdziecie nowe tematy lekcji, proszę się zapoznać i wykonać polecenia.

link

Obowiązkowo proszę otworzyć poniższy link i obejrzeć filmik!

link

link

Środa 27.05.2020r.

Klasa II TA/H proszę zapoznać się z poniższymi linkami, a jutro kolejny temat dotyczący " Lalki ".

link

link

CZWARTEK 28.05.2020r.

Klasa III TIa - proszę zapoznać się z poniższymi linkami. Pozdrawiam:)

link

link

A teraz mała powtórka do sprawdzianu : 

link

link

PIĄTEK 29.05.2020 r.

KLASA III TIa-Ważne!!!

link

link

 WTOREK 02.06.2020r.

Klasa II TA/H- Witam Was Drodzy uczniowie. Przypominam,że jutro macie sprawdzian z Lalki, zasady sprawdzianu opisałam w linku. Rozpoczynamy go o 8.30 czas trwania sprawdzianu 45 minut. Będzie krótki i łatwy.A teraz kolejny temat 

link

link

link

A teraz mała powtórka:

link

link

 Klasy I TR  I TK I TIa-temat dzisiejszy: Sztuka renesansu. Proszę zwrócić uwagę na związki renesansu ze starożytnością i prześledzić prezentację( link pierwszy)

link

Środa 03.06.2020 r.

Dzień Dobry Wszystkim Uczniom klasy II TA/H

Za minutę pojawi się sprawdzian z lektury. Zasady znacie. po upływie czasu sprawdzian jest na moim mailu bez opóźnień. 

Czas trwania sprawdzianu 8.35-9.20 na moim mailu o 9.30. Powodzenia!

Witam klasy T TK, TIa, TR w poniższym linku znajdziecie temat dzisiejszej lekcji

link

link

Uwaga klasy pierwsze. Podaję wam wyniki sprawdzianu ze średniowiecza wraz z dodatkowymi ocenami i plusami za zadania i aktywność. Numery podane są według listy zapisanej w dzienniku, więc nie powinno być żadnej pomyłki. 

Klasa I TR

link

Klasa I TK

link

Klasa I TIa

link

 Czwartek 04.06.2020 .

Ważna Informacja dla II TAH.

Kochani uczniowie, Nie piszecie dzisiaj ponownego sprawdzianu z" Lalki", zaistniała pomyłka , tj.sądziłam,że zamieściłam inny test. Sprawdzian był właściwy, już go kopiuję i sprawdzam , podam oceny na stronie. Chciałam bardzo serdecznie przeprosić Was za zamieszanie i pewnie kolejny stres. Te osoby, które go nie napisały proszę o kontakt mailowy i ustalimy szybki termin. I jeszcze jedno osoby, które przesłały mi zadanie z Lalki , tj. rozumienie czytanego tekstu otrzymały ocenę bardzo dobrą, te, które nie dały mi zadania dostaną " brak zadania " . Proszę mi go już nie dosyłać. W przyszłym tygodniu umieszczę kolejne tematy lekcji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

 Klasa II TAH - Wasze oceny ze sprawdzianu z" Lalki"

link

WTOREK 16.06.2020r.

Dzień Dobry .

Witam po maturach klasy I TR, I TK , I TI a Proszę zapoznać się z poniższym linkiem

link

 Środa 17.06.2020r. 

Do wszystkich klas , które uczę języka polskiego.

Drodzy Uczniowie.

Zbliżamy się do finału roku szkolnego 2019/2020. Do piątku wystawianie ocen końcowych. Jednak tematy lekcji dla wszystkich klas będę wystawiać  do końca ostatniego tygodnia nauki, zgodnie z harmonogramem lekcji. Waszym zadaniem jest uzupełniać w zeszytach wszystkie tematy, bowiem we wrześniu będą z nich powtórki na ocenę. To ostatnia prosta przed wakacjami.

KLASA III TIA- nowy temat i zadania w linku, wysłuchajcie lekcji na temat Awangardy Krakowskiej

link

link

KLASA II TA/ H. Proszę zapoznać się z linkami.

link

link

PONIEDZIAŁEK 22.06.20202

KLASY I TK I TIa I TR

link

WYKŁAD TRENY

link

WTOREK 23.06.2020

KLASA II TA/H Zbiżamy się do finału roku szkolnego. Oto dla Was dwa linki do powtórzenia wiadomości z literatury pozytywizmu.

link

link

Środa 24.06.2020r.

Klasa III TIa

Oto linki powtórzeniowe 

link 

Piątek 26.06.2020r.

WAKACJE!!!!!!! 

KOCHANI UCZNIOWIE

Życzę Wam udanych wakacji, dużo odpoczynku i fajnej zabawy. Regenerujcie siły i do zobaczenia we wrześniu.

W razie pytań proszę napisać maila na podany wyżej adres.-

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
© ALLROUNDER