Kolejne spotkanie w Hiszpanii w ramach projektu Comenius Games

Szczegóły

 

   Tym razem nasi uczniowie w składzie: Karolina i Kornela Kaluza (II TKH), Natalia Kubowicz (II TF) oraz Natalia Szkudlarek (II TOT) pod opieką pań: Grażyny Golińskiej-Sylwestrzak, Joanny Cichosz-Juskowiak i Honoraty Pietroszek pojechali na jedną z siedmiu Wysp Kanaryjskich – Gran Canarię(!) - by zaprezentować wyniki swojej pracy nad tematem projektu – grami edukacyjnymi.

   Wyjazd odbył się w dniach 14-21.11.2014r. Nasza drużyna została ugoszczona  przez tamtejszą szkołę IES „Valsequillo” w Valsequillo. Oprócz nas i gospodarzy udział w warsztatach wzięły szkoły z: Włoch, Sardynii, Niemiec, Finlandii, Turcji i Francji. Wszyscy świetnie się bawili testując wzajemnie efekty swojej pracy, podczas turnieju badmintona a chyba przede wszystkim - nawiązując nowe kontakty z uczniami szkół partnerskich. Wspólnie odkrywaliśmy uroki tamtejszej wyspy od ogromnych plaż aż po przedziwną mieszankę zapachów, kolorów i kultur, którą odnaleźliśmy w urokliwych miasteczkach o wąskich uliczkach, zagubionych wśród bezdroży, w muzeach, dawnych posiadłościach i w portach; niestety wszystko co dobre się kiedyś kończy…,

Cali i zdrowi wróciliśmy do Polski z pełnym wachlarzem wspomnień, aparatami pełnymi zdjęć oraz większą ilością znajomych na Facebooku :) A teraz zwarci i zmotywowani bierzemy się za dalszą pracę!   

 Natalia Szkudlarek

 

   
© ALLROUNDER