Videokonferencję na temat konstruowania gier komputerowych

Szczegóły

W dniu 7.10.2014r., w naszej szkole, po raz kolejny przeprowadzono videokonferencję na temat konstruowania gier komputerowych w ramach realizowanego projektu PPS Comenius.

 

W warsztatach uczestniczyli uczniowie Comeniusa z naszej szkoły: Natalia Szkudlarek IITOT, Iwona Helwin IITOT, Kornela Kaluza IITK, Karolina Kaluza IITH oraz uczniowie z partnerskiej szkoły fińskiej. Przedstawiliśmy kilka naszych gier typu ScratchGame oraz pokazaliśmy, w jaki sposób zostały one  skonstruowane. Po przetestowaniu gier udostępniliśmy je kolegom ze szkół partnerskich oraz zalogowanym uczniom naszej szkoły. http://scratch.mit.edu

Następne spotkanie poświęcimy grze przygotowanej przez uczniów fińskich na temat kultury i obyczajów Finlandii i Polski. Wszystkich chętnych zapraszamy do nadsyłania pytań z odpowiedziami związanych z kulturą Polski na szkolny adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie comenius, które następnie wykorzystamy na kolejnej videokonferencji. Najciekawsze pytania wezmą udział w losowaniu nagród! Po ciężkiej pracy zregenerowaliśmy się pizzą. Pychota!

 

   
© ALLROUNDER