Nowe programy odsłaniające sekrety hoteli

Szczegóły

Chcesz dostać 6 z przedmiotów zawodowych w Technikum Hotelarstwa? Prosty sposób: oglądaj nowości ze świata hotelarzy w telewizji i pochwal się swoją wiedzą na lekcjach – efekt gwarantowany.

Gdybyś nie wiedział/ała, które programy wybrać to masz tutaj gotową podpowiedź.

             Trzy nowe programy w BBC Entertainment, które zaglądają za kulisy działalności najdroższych i najbardziej luksusowych hoteli na świecie oraz zdradzają tajemnice branży hotelarskiej, pracowników hoteli i ich najsłynniejszych gości.

 

Sekrety luksusowych hoteli

- od wtorku 19 sierpnia, godz. 22:00


Znany aktor Richard E. Grant podróżuje po całym świecie i opisuje historie kryjące się za pięknymi fasadami ekskluzywnych hoteli. Niedopuszczalne zachowania, skandale seksualne, zwalczające się dynastie hotelarskie, ekstrawagancje sławnych i bogatych gości… Program ukazuje fascynujący, a przy tym zupełnie nieznany nam świat.
Poza odcinkami skupiającymi się na konkretnych hotelach obejrzymy dwa odcinki specjalne, poświęcone Irlandii i Lazurowemu Wybrzeżu. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co trzeba zrobić, aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających gości, jak zorganizować niezapomnianą imprezę w wyjątkowym miejscu – albo po prostu jesteście zainteresowani ciekawostkami i plotkami związanymi z tymi luksusowymi przybytkami – nie możecie przeoczyć tego programu!

http://www.youtube.com/watch?v=4hD1P0PFR60
 

Inspektor hotelowy - seria 10

                                                           - od wtorku 14 października, godz. 22:00

Alex Polizzi, znana prezenterka i hotelarka, zdobywczyni wielu nagród, kontynuuje misję, której celem jest pomoc kiepsko radzącym sobie brytyjskim hotelom i pensjonatom. Jako wnuczka zmarłego kilka lat temu Charlesa Forte’a i siostrzenica Sir Rocco Forte’a, Alex ma doświadczenie i wiedzę, dzięki którym może zamienić podupadające hotele w dochodowe przedsiębiorstwa.
 

Tajemnice hotelu Claridge’s

- od wtorku 9 grudnia, godz. 22:00

Tajemnice hotelu Claridge’s ukazują kulisy działania luksusowego, pięciogwiazdkowego hotelu położonego w sercu londyńskiej dzielnicy Mayfair, znanego z obsługi bogatych i sławnych – i członków rodziny królewskiej.

 

 Źródło: http://teleshow.wp.pl/title,Nowe-programy-o-najdrozszych-hotelach-i-kulisach-branzy-w-BBC-Entertainment,tpl,3,wid,16785959,wiadomosc.html?ticaid=113a6d

 

 

 

Grażyna Serafin

 

 

 

   
© ALLROUNDER