TOPHotels - hotelarz ZSR

Szczegóły

Nowe trendy w budownictwie hotelowym

 

Oryginalnie zaprojektowanie pokoje hotelowe na całym świecie przyciągają najwięcej gości. Piękna architektura, eleganckie lobby, wysprzątane pokoje i wykwintne jedzenie – okazuje się, że nie każdy hotel wybiera tą utartą ścieżkę, by zaskarbić sobie klientów. Są na świecie miejsca, w których goście płacą za to, żeby poczuć się jak osoba bezdomna, lub przenocować w przybytku, będącym niegdyś surowym więzieniem.

Zapotrzebowanie społeczne oraz rozwój techniki zmusza architektów do adaptacji i projektowania takich obiektów hotelarskich, które z powodu wyglądu oraz lokalizacji odbiegają od dotychczasowych norm. Tego rodzaju hotele tworzone są z myślą o umożliwieniu gościom przeżycia czegoś niezwykłego. W tym celu wykorzystuje się nawet obiekty więzienne, tunele, bunkry, tworzy się sztuczne wyspy i budowle z lodu. Na obszarach pustynnych, sawannach, stepach powstają campy i lodge.

Uczennica klasy II TH Żaneta Gorzałkowska zrobiła ciekawą prezentację na temat „Najdziwniejsze obiekty noclegowe”, która przyda się uczniom Technikum Hotelarstwa na lekcjach przedmiotów zawodowych. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Najdziwniejsze obiekty noclegowe

More PowerPoint presentations from Jan Nawak

Grażyna Serafin

   
© ALLROUNDER