Złoto Ali!

Szczegóły

W dniach 9-11.03.2018 roku w miejscowości Łuków rozegrany został Turniej Nadziei Olimpijskich Państw Wyszehradzkich juniorek do lat 20 w zapasach kobiet (dawne Międzynarodowe Mistrzostwa Polski). LKS „Orzeł” Namysłów podczas tych zawodów reprezentowała tylko Alicja Czyżowicz w kat. wag do 53 kg, która w bardzo dobrym stylu zdobyła złoty medal.

W finale Ala wygrała przed czasem z zawodniczką Węgier Nikolet Farago. Druga z „Naszych” kadrowiczek Ewelina Ciunek jeszcze nie startuje w zawodach i  nadal rehabilituje się po kontuzji oraz przygotowuje do swoich pierwszych startów w 2018r. Także równoległe z TNO w Łukowie odbył się I Puchar Polski kadetek do lat 17, gdzie zaprezentowała się także jedna przedstawicielka „Orła”. Debiutująca w tej grupie wiekowej w  zawodach w kraju 15 - letnia Aleksandra Witoś w kat. wag do 53 kg ostatecznie zajęła 16 miejsce.

Gratulacje i powodzenia w dalszej części sezonu!