Nagrody dla uczniów-sportowców

Szczegóły

   Starosta Namysłowski Andrzej Michta nagrodził najlepszych sportowców z namysłowskich szkół ponadgimnazjalnych i szkoły specjalnej  za osiągnięte sukcesy sportowe  w 2016 roku. 

 Uroczyste wręczenie pamiątkowych pucharów odbyło się  09.03.2017 w siedzibie Starostwa Powiatowego   w Namysłowie. Wyróżnionym gratulował także Krzysztof Żołnowski Wicestarosta oraz  Sławomir Hinborch Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Uczniowie Zespołu szkół Rolniczych w 2016 roku osiągnęli następujące wyniki:

1.      Ewelina Ciunek, klasa II TŻ

- II miejsce (70 kg) Mistrzostwa Europy Juniorek młodszych do lat 17.

- I miejsce (70 kg) Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek młodszych do lat 17.

- III miejsce (70 kg) I Puchar Polski Juniorek młodszych do lat 17.

- Mistrzyni województwa  opolskiego juniorek młodszych.

- członkini kadry narodowej juniorów do lat 20 w zapasach kobiet.

 

2.      Alicja Czyżowicz, klasa III TA

- V miejsce (55 kg) Mistrzostwa Europy Juniorek do lat 20.

- XIII miejsce (55 kg) Mistrzostwa Świata Juniorek do lat 20.

- III miejsce (55 kg) Mistrzostwa Polski Seniorek.

- I miejsce (55 kg) Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 20.

- III miejsce (55 kg) Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 20.

- Mistrzyni województwa  opolskiego juniorek.
- członkini kadry narodowej juniorów do lat 20 w zapasach kobiet.

3.      Paweł Malicki, klasa III TK

- V miejsce (70 kg) Mistrzostwa Polski Seniorów.

- VIII miejsce (74 kg) Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20. - (kontuzja).

- III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 - klasyfikacja drużynowa.

- Mistrz województwa  opolskiego juniorów.
- członek kadry narodowej juniorów do lat 20 w zapasach w stylu wolnym.

4.      Robert Zubyk, klasa IV TF

- XII miejsce (66 kg) Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20.

- XII miejsce (66 kg) Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 - styl klasyczny.

- IX miejsce (65 kg) Puchar Polski Seniorów.

- III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 – klasyfikacja drużynowa.

- Mistrz województwa  opolskiego juniorów.
- członek kadry narodowej juniorów do lat 20 w zapasach w stylu wolnym.

5.      Szymon Makuch, klasa IV TF

- III miejsce (57 kg) Mistrzostwa Polski Seniorów.

- III miejsce (55 kg) Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20.

- III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 – klasyfikacja drużynowa.

- Mistrz województwa  opolskiego juniorów.

- członek kadry narodowej  do lat 20 w zapasach w stylu wolnym.

 

6.      Mateusz Malicki, klasa IV TF

- IX miejsce (84 kg) Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20.

- XV miejsce (84 kg) Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 - styl klasyczny.

- XI miejsce (86 kg) Mistrzostwa Polski Seniorów.

- III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 – klasyfikacja drużynowa.

- Mistrz województwa  opolskiego juniorów.

7.      Jakub Makuch, klasa I TŻ

-  III miejsce (58 kg) Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych do lat 17.

- II miejsce (58 kg) II Puchar Polski Juniorów młodszych do lat 17.

- Mistrz województwa  opolskiego juniorów młodszych.

- członek kadry narodowej juniorów młodszych do lat 17 w zapasach w stylu wolnym.

8.      Klaudia Lechowska, klasa IV TŻ

- III miejsce  na dystansie  1400 m  Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych

9.      Karolina Kaluza, klasa IV TH

- II miejsce  - skok wzwyżMistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce
- II miejsce - sztafeta 4x100 m
Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce

10.  Karolina Mazur, klasa III TH

- II miejsce  - skok w dal (4,67 m) Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce

- II miejsce - sztafeta 4x100 mMistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce

11. Beata Kapuśniak, klasa II TŻ

- II miejsce - sztafeta 4x100 m Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce

12. Aleksandra Nawrot, klasa IV TŻ

- II miejsce - sztafeta 4x100 m Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce

13. Gulbiński Kacper, klasa II TŻ

- III miejsce 800 m Mistrzostwa Województwa Szkół w lekkiej atletyce

- III miejsce - sztafeta 4x100 m Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce

14. Jakub Środoń, klasa II TI

- III miejsce - sztafeta 4x100 m Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce

15. Mateusz Orlikowski, klasa II TŻ

- III miejsce - sztafeta 4x100 m Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce

16. Bartłomiej Jakwert, klasa III TŻ

- III miejsce - sztafeta 4x100 m Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce

Wyróżnieni nauczyciele wychowania fizycznego:

  1. Aleksandra Bieleń
  2. Honorata Pietroszek
  3. Roman Baran
  4. Krzysztof Nowak
  5. Mirosław Iwanyszczuk

   
© ALLROUNDER