Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

Szczegóły

Dnia 03.02.2017 r. w Zespole Szkół Mechanicznych rozegrany został Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Zawody rozgrywane były w kategorii indywidualnej i deblowej wśród dziewcząt i chłopców. Dobrze spisali się nasi uczniowie. I tak Karolina KALUZA zajęła I miejsce, a Klaudia KAPLIŃSKA była trzecia. Również debel (K.Kaluza-K.Kaplińska) uplasował się na I miejscu.

Wśród chłopców zwycięstwo zapewnił sobie Karol Idzikowski.Ta trójka z naszej szkoły będzie walczyła 9 lutego w Praszce, w ½ finału wojewódzkiego. Trzymamy kciuki.

Startowali również: Kamil Sapieja, Mateusz Krzywiński i Aleksander Górecki (miejsca 7-12). Debel (K.Idzikowski- K.Sapieja) zajął III miejsce.