Rekordy szkoły w lekkiej atletyce

Szczegóły

REKORDY SZKOŁY W LEKKIEJ ATLETYCE  - KOBIETY

KONKURENCJA

WYNIK

IMIĘ i NAZWISKO

ROK URODZ.

100m

12,9

ZDZISŁAWA JABOŃSKA

1956

200m

26,92

KINGA SOKOŁOWSKA

1996

400m

1:00,28

KATARZYNA ŚRODOŃ

1988

800m

2:14,86

EWA NISZCZOTA

1979

1500m

4:39,20

EWA NISZCZOTA

1979

3000m

10:44,33

EWA NISZCZOTA

1979

5000m

 

OLGA GULBIŃSKA

1994

100p.pł

15,91

HONORATA GOLEC

1964

7-bój

4300pkt

HONORATA GOLEC

1964

4x100m

54,70

PIETROSZEK A. MIECZNIK A.
SZYBAŁA M. MAZUR M

 

4x400m

4:20,16

PIOTROWSKA A. TAMBORSKA A.
NISZCZOTA E. NISZCZOTA A.

 

WZWYŻ

170cm

HONORATA GOLEC

1964

W DAL

5,25m

JÓZEFA BIŁYK

1958

3-skok

9,00m

KATARZYNA GĄGALSKA

1986

KULA(4kg)

13,95

KRYSTYNA HILDEBRANT

1961

DYSK(1kg)

47,94m

KRYSTYNA HILDEBRANT

1961

OSZCZEP NT

34,12

RENATA WIEKIERA

1985

OSZCZEP ST

37,12

JADWIGA SŁOMKA

1966


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKORDY SZKOŁY W LEKKIEJ ATLETYCE– MĘŻCZYŹNI

KONKURENCJA

WYNIK

IMIĘ i NAZWISKO

ROK URODZ.

100m

10,71

TOMASZ POKORA

1974

200m

21,64

TOMASZ POKORA

1974

400m

48,6

PIOTR HURMAN

1991

800m

1:56,62

SZYMON DOROŻYŃSKI

1992

1500m

3:54,10

SZYMON DOROŻYŃSKI

1976

3000m

8.27,56

SZYMON DOROŻYŃSKI

1992

5000m

15.08,98

SZYMON DOROŻYŃSKI

1992

2000m p.prz

5:52,68

MAREK KOPCZYŃSKI

1976

3000m p.prz

9:27,2

ZBIGNIEW GRZEŚKOWICZ

1960

110p.pł(100cm)

15,75

MARCIN POKORA

1978

110p.pł(106,7cm)

15,35

MARCIN POKORA

1978

400p.pł(84cm)

55,00

KRZYSZTOF CHRUST

1981

400p.pł(91cm)

52,64

KRZYSZTOF CHRUST

1981

4x100m

43,84

ZADORA M. POKORA T.
KARCZ G. MUSIAŁA D.

 

4x400m

3:37,59

KARCZ G. OSTRYSZ T.
FLIS E. SZYNCOWICZ A.

 

WZWYŻ

206cm

JACEK SZELWICKI

1980

W DAL

7,06cm

TOMASZ POKORA

1974

3-skok

14,27

IRENEUSZ MADEJ

1965

KULA(5kg)

15,27

ZBIGNIEW TRONINA

1986

KULA(6kg)

     

KULA(7,25kg)

15,43

ANDRZEJ SADOWSKI

1966

DYSK(1,5kg)

50,82

ANDRZEJ ZADKA

1978

DYSK(1,75kg)

45,33

ZBIGNIEW TRONINA

1986

DYSK(2kg)

37,26

ANDRZEJ SULIMA

1961

OSZCZEP NT

55,88

SMOLEŃ ANDRZEJ

1964

OSZCZEP ST

63,96

SMOLEŃ ANDRZEJ

1964

MŁOT(7,27kg)

37,26

ANDRZEJ SULIMA

1961

CHÓD 20km

1;44:25,2

MARIAN MORAS

1961

300m

35,93

MATEUSZ ZIENTAL

1990

600m

1:23,14

PIOTR HURMAN

1991

1000m

2: 36,25

SZYMON DOROŻYŃSKI

1992

10 000m

33:21

BARTŁOMIEJ STAJNIAK

1991

PÓŁMARATON

1;15:01

BARTŁOMIEJ STAJNIAK

1991

   
© ALLROUNDER