Kadra pedagogiczna

Szczegóły

 

Wykaz nauczycieli Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie

Rok szkolny 2013/2014

Biologia

Hubicka Urszula

Gaworska Bogumiła

Chemia

Lis Dorota

Serafin Grażyna

Edukacja dla bezpieczeństwa

Kolat Tadeusz

Fizyka

Burakowska Ewa

Geografia

Ostrowska Aneta

Zawiślański Janusz

Historia/WOS

Michta Andrzej

Bodziach Dorota

Soja Tomasz

Język angielski

Cichosz- Juskowiak Joanna

Dobrowolska Małgorzata

Grabowska Ewelina

Gwiazda Ewelina

Huck Marta

Jeziorka- Borczyk Wioletta

Język niemiecki

Gawlak Anna

Maryniak Joanna

Matłosz Małgorzata

Olszok Iwona

Język polski

Adamczyk Alicja

Iwanyszczuk Małgorzata

Kaczak Iwona

Pastucha Małgorzata

Matematyka

Bury Jolanta

Gaworska Bogumiła

Michta Zdzisława

Świątek Dariusz

 


Przedmioty zawodowe - Architektury Krajobrazu

Babik Ewelina

Trzonkowski Wojciech

Zalewska Aleksandra

Przedmioty zawodowe -Informatyczne

Bury Jolanta

Golińska- Sylwestrzak G.

Kazimierczyk Andrzej

Kupniewski Włodzimierz

Maciejewski Jerzy

Stopa Ewelina

Trojanowski Rafał

Tuła Jarosław

Przedmioty zawodowe - Technikum Żywienia

Byrka Joanna

Brzozowska Katarzyna

Jagielska Monika

Serafin Grażyna

Przedmioty zawodowe - Agrobiznes

Dąbrowa Teresa

Garbowska Halina

Hubicki Adam

Sobaszek Andrzej

Wiciak Tomasz

Przedmioty zawodowe ekonomiczne

Kacała Anna

Kosikowska Joanna

Sobaszek Andrzej

Stopa Ewelina

Religia

ks. Paliszek- Saładyga A.

ks. Wojtaś Krzysztof

ks. Zagała Tomasz

Wychowanie fizyczne

Baran Roman

Bieleń Aleksandra

Iwanyszczuk Mirosław

Nowak Krzysztof

Pietroszek Honorata

Pokora Tomasz

 


 

Wykaz nauczycieli Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie

Rok szkolny 2012/2013

1 ADAMCZYK ALICJA
2 BABIK EWELINA
3 BARAN ROMAN
4 BŁASZCZYK ADAM
5 BIELEŃ ALEKSANDRA
6 BODZIOCH DOROTA
7 BRZOZOWSKA KATARZYNA
8 BURY JOLANTA
9 BYRKA JOANNA
10 CICHOSZ-JUSKOWIAK JOANNA
11 DĄBROWA TERESA
12 DOBROWOLSKA MAŁGORZATA
13 GAWORSKA BOGUMIŁA
14 GAWLAK ANNA
15 GOLIŃSKA-SYLWESTRZAK G.
16 GRABOWSKA EWELINA
17 GARBOWSKA HALINA
18 HUBICKA URSZULA
19 HUBICKI ADAM
20 HUCK MARTA
21 IWANYSZCZUK MAŁGORZATA
22 IWANYSZCZUK MIROSŁAW
23 JAGIELSKA MONIKA
24 JEZIORSKA-BORCZYK. W
25 KACAŁA ANNA
26 KACZAK IWONA
27 KAZIMIERCZYK ANDRZEJ
28 KAZIMIERCZYK JOLANTA
29 KOLAT TADEUSZ
30 KOŁODZIEJ DARIUSZ
31 KOSIKOWSKA JOANNA
32 KUPNIEWSKI WŁODZIMIERZ
33 LIS DOROTA
34 MACIEJEWSKI JERZY
35 MARYNIAK JOANNA
36 MATŁOSZ MAŁGORZATA
37 MAZEPKA BEATA
38 MAZUR JAKUB
39 MICHTA ZDZISŁAWA
40 MICHTA ANDRZEJ
41 NOWAK KRZYSZTOF
42 OLSZOK IWONA
43 OSTROWSKA ANETA
44 PANKIEWICZ ELŻBIETA
45 PASTUCHA MAŁGORZATA
46 PAWLAK MARIA
47 PIETROSZEK HONORATA
48 PIETROSZEK JACEK
49 PALISZEK - SAŁADYGA ANDRZEJ
50 POKORA TOMASZ
51 PORADA-JAŃSKA MARZENA
52 SERAFIN GRAŻYNA
53 SKÓRSKA-BURY BEATA
54 SOBASZEK ANDRZEJ
55 SOJA TOMASZ
56 STOPA EWELINA
57 ŚWIĄTEK DARIUSZ
58 TOMKOWIAK AGNIESZKA
59 TRZONKOWSKI WOJCIECH
60 TROJANOWSKI RAFAŁ
61 WASYLKIEWICZ EWELINA
62 WODZIANA ELŻBIETA
63 ZAWIŚLAŃSKI JANUSZ
64 ZALEWSKA ALEKSANDRA
65 ZYSIAK EWA
66 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA
   
© ALLROUNDER