Nasze sukcesy

Szczegóły
Poprawiono: środa, 27, wrzesień 2017 21:00
Administrator
Odsłony: 4623

Prymusi 2016/2017 klasy I - III:

Klasa pierwsza:

  1. Krystyna Rejak       – 5,42              I TOR
  2. Paulina Strugacz     – 5,30              I TOT
  3. Adam Szymala         – 5,25              I TAK
  4. Marcelina Karczyńska – 5,24              I TAK
  5. Ewa Uruska           – 5,10              I TAK
  6. Natalia Dyczyńska    – 5,10              I TŻ
  7. Adam Jędros          – 5,05              I TI
  8. Ewelina Domiter      – 5,05              I TOT
  9. Aleksander Biały     – 5,00              I TOR
  10. Izabela Duraj        – 5,00              I TOT
  11. Amadeusz Kownacki    – 4,94              I TI
  12. Wiktoria Marcinkowska– 4,94              I TŻ
  13. Julia Cichocka       – 4,94              I TOR
  14. Roksana Pawłowska    – 4,90              I TOT
  15. Bartosz Łoński       – 4,79              I TOR
  16. Barbara Biniosek     – 4,78              I TŻ
  17. Martyna Żurawa       – 4,76              I TAK

Klasa druga:

  1. Patyk Klimek         – 5,24              II TA
  2. Mateusz Jędrzejak    – 5,18              II TA
  3. Klaudia Piwko        – 5,18              II TA
  4. Irena Tądel          – 5,13              II TI
  5. Jakub Środoń         – 5,06              II TI
  6. Szymon Litwin        – 4,88              II TA
  7. Maciej Sobolewski    – 4,88              II TI
  8. Michalia Wójcik      – 4,87              II TŻ
  9. Mateusz Kowalczyk    – 4,76              II TI
  10. Daniel Babatz        – 4,76              II TA

Klasa trzecia:

  1. Konrad Nadolski      – 5,29              III TTF
  2. Elżbieta Komarnicka  – 5,29              III TAK
  3. Alicja Czyżowicz     – 5,00              III TAK
  4. Monika Bednarska     – 5,00              III THŻ
  5. Julita Szymala       – 4,99              III TAK
  6. Wojciech Konefał     – 4,84              III TAK
  7. Kacper Kaliniak      – 4,79              III TAK

 

Prymusi 2017 klasy IV:

 

  1. Natalia Szkudlarek     IV TOT            – 5,4
  2. Iwona Helwin           IV TOT            – 5,4
  3. Mateusz Bałt           IV TKH            – 5,12
  4. Agata Zwolińska        IV TŻ             – 5,04
  5. Aleksandra Rejak       IV TŻ             – 5,0
  6. Karina Żołędziewska    IV TŻ             – 5,0
  7. Natalia Tamborska      IV TI             – 5,0
  8. Natalia Kubowicz       IV TF             – 4,92
  9. Magdalena Konefał      IV TOT            – 4,88
  10. Kornela Kaluza         IV TKH            – 4,88
  11. Karolina Kaluza        IV TKH            – 4,85
  12. Adrian Linek           IV TI             – 4,83
  13. Aleksandra Głąb        IV TOT            – 4,8

 


Rok szkolny 2015/2016

 


 

Iwonę Helwin – nominowana przez Samorząd Uczniowską i Radę Pedagogiczną do stypendium Prezesa Rady Ministrów. (5,47)

 

Prymusi 2016/2017

  1. Iwona Helwin         III TOT  – 5,47
  2. Natalia Szkudlarek   III TOT  – 5,40
  3. Patryk Klimek        I TA     – 5,20
  4. Agata Zwolińska      III TŻ   – 5,19
  5. Aleksandra Rejak     III TŻ   – 5,19
  6. Jakub Środoń         I TI     – 5,16
  7. Weronika Huk         I TOT    – 5,15
  8. Ewelina Kopeć        I TH     – 5,11
  9. Ewelina Szołdra      I TH     – 5,11
  10. Mateusz Jędrzejak    I TA     – 5,10
  11. Konrad Nadolski      II TTF   – 5,06
  12. Irena Tądel          I TI     – 5,05
  13. Klaudia Piwko        I TA     – 5,05
  14. Michał Wyrobek       I TA     – 5,00
  15. Alicja Czyżowicz     II TAK   – 5,00

 


Rok szkolny 2015/2016

 


Stypendia Starosty Namysłowskiego.

Najlepsi absolwenci 2015/2016:

technik fototechnik – Ewa Mielnik

technik architektury krajobrazu – Natalia Kaszuba

technik obsługi turystycznej – Katarzyna Wira

technik agrobiznesu – Marcin Pierzyna

technik żywienia i usług gastronomicznych – Karina Wilczek

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/2016 (absolwenci)

  1.  Ewę Mielnik            klasa IV TF         średnia 5,23
  2.  Natalię Kaszubę        klasa IV TK         średnia 5,18
  3.  Katarzynę Wirę         klasa IV TOT        średnia 5,00
  4.  Elwirę Gładun          klasa IV TOT        średnia 4,93
  5.  Angelikę Sadowską      klasa IV TOT        średnia 4,93
  6.  Monikę Opyd            klasa IV TK         średnia 4,76
  7.  Aleksandrę Kawkę       klasa IV TK         średnia 4,76
  8.  Marcina Pierzynę       klasa IV TA         średnia 4,76
  9.  Karinę Wilczek         klasa IV TŻ         średnia 4,75

 Rok szkolny 2014/2015


 

 Prymusi 2016/2017

  1. Iwona Helwin            II TOT       – 5,40
  2. Natalia Szkudlarek      II TOT       – 5,40
  3. Natalia Kaszuba         III TTK      – 5,25
  4. Ewa Mielnik             III THF      – 5,20
  5. Katarzyna Wira          III TTK      – 5,17
  6. Angelika Sadowska       III TTK      – 5,17
  7. Julita Szymala          I TAK        – 5,15
  8. Aleksandra Rejak        II TŻ        – 5,08
  9. Aleksandra Kawka        III TTK      – 5,00
  10. Magdalena Konefał       II TOT       – 5,00
  11. Alicja Czyżowicz        I TAK        – 5,00
  12. Agata Zwolińska         II TŻ        – 5,00
  13. Kalina Żołędziewska     II TŻ        – 5,00
  14. Konrad Nadolski         I TTF        – 4,95
  15. Karolina Trybulska      III TTK      – 4,94
  16. Dawid Krawczyk          I TI         – 4,94
  17. Natalia Tamborska       II TI        – 4,93
  18. Elwira Gładun           III TTK      – 4,88
  19. Marcin Pierzyna         III TA       – 4,85
  20. WojciechSmolarczyk      I TAK        – 4,85
  21. Kacper Kaliniak         I TAK        – 4,80
  22. Paulina Dyśko           I TTF        – 4,79
  23. Damian Sokół            III THF      – 4,76
  24. Justyna Lemiesz         III THF      – 4,75
  25. Aleksandra Głąb         II TOT       – 4,75
  26. Adrian Liniek           II TI        – 4,75
  27. Wojciech Konefał        I TAK        – 4,75
  28. Katarzyna  Biniosek     I TAK        – 4,75
  29. Maciej Czarnecki        III TŻ       – 4,75

 Rok szkolny 2013/2014

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2013/2014

Nazwisko i imię ucznia Klasa Uzyskana średnia
Natalia Szkudlarek I TOT 5,40
Helwin Iwona I TOT 5,20
Ewa Mielnik    II THF 5,18
Marcin Pierzyna II TA 5,18
Emilia Sipiora III TK 5,00
Natalia Kubowicz   I TF   5,00
Katarzyna Wira II TTK     4,94
Paulina Marczok  III TOT 4,94
Natalia Kaszuba II TTK 5,05
Kornela Kaluza  I TKH   4,90
Marek Tabak   I TŻ 4,90
Magdalena Konefał  II TOT 4,90
Agata Cedro  III TK 4,89
Klaudia Trybulska II TTK 4,88
Daria Szczepaniak III TK 4,84
Angelika Sadowska  II TTK 4,82
Karolina Kaluza   I TKH    4,78

 Rok szkolny 2013/2014

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2012/2013

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Uzyskana średnia

Katarzyna Witek

IV TOT

5,4

Natalia Gąska

III LW

5,2

Kalina Piotrowska

III TK

5,2

Izabela Lenartowicz

II LM

5,1

Marta Walicka

III TK

5,1

Anna Nesterowicz

III TA

5,1

Joanna Rejak

II LW

5,0

Katarzyna Kardynał

III TI

5,0

Ewa Mielnik

I THF

5,0

Daria Łabędzka

III LM

5,0

Ada Regner

III LW

5,0

Jakub Maligłówka

III LW

5,0

Agnieszka Stojanowicz

III LW

5,0

Mateusz Kawka

IV TI

5,0

Karol Szczepański

IV TI

5,0

Daniel Stajszczyk

III TOT

5,0

Elwira Gładun

I TOT

4,9

Marcin Pierzyna

I TA

4,9

Oktawia Gintowt

III TOT

4,9

Paulina Marczok

II TOT

4,9

Katarzyna Wira

I TOT

4,9

Natalia Kaszuba

I TK

4,8

Ilona Cichecka

III TK

4,8

Agnieszka Szczepańska

III TK

4,8

Karina Wilczak

I Ż

4,8

Aurelia  Kornicka

IV TH

4,8

Angelika Sadowska

I TOT

4,8

Justyna Środoń

III LM

4,8

Katarzyna Potoniec

III LW

4,8

Sebastian Dumański

III LW

4,8

Monika Pojkert

IV TOT

4,8