Nasze sukcesy

Szczegóły

Stypendia Starosty Namysłowskiego.

Najlepsi absolwenci 2015/2016:

technik fototechnik – Ewa Mielnik

technik architektury krajobrazu – Natalia Kaszuba

technik obsługi turystycznej – Katarzyna Wira

technik agrobiznesu – Marcin Pierzyna

technik żywienia i usług gastronomicznych – Karina Wilczek

 

 DEMO

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/2016 (absolwenci)

  1.  Ewę Mielnik              klasa IV TF         średnia 5,23
  2.  Natalię Kaszubę        klasa IV TK         średnia 5,18
  3.  Katarzynę Wirę         klasa IV TOT       średnia 5,00
  4.  Elwirę Gładun          klasa IV TOT       średnia 4,93
  5.  Angelikę Sadowską   klasa IV TOT       średnia 4,93
  6.  Monikę Opyd           klasa IV TK         średnia 4,76
  7.  Aleksandrę Kawkę    klasa IV TK         średnia 4,76
  8.  Marcina Pierzynę      klasa IV TA         średnia 4,76
  9.  Karinę Wilczek         klasa IV TŻ         średnia 4,75

 

 

 

 

 

 


 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2013/2014

Nazwisko i imię ucznia Klasa Uzyskana średnia
Natalia Szkudlarek I TOT 5,40
Helwin Iwona I TOT 5,20
Ewa Mielnik    II THF 5,18
Marcin Pierzyna II TA 5,18
Emilia Sipiora III TK 5,00
Natalia Kubowicz   I TF   5,00
Katarzyna Wira II TTK     4,94
Paulina Marczok  III TOT 4,94
Natalia Kaszuba II TTK 5,05
Kornela Kaluza  I TKH   4,90
Marek Tabak   I TŻ 4,90
Magdalena Konefał  II TOT 4,90
Agata Cedro  III TK 4,89
Klaudia Trybulska II TTK 4,88
Daria Szczepaniak III TK 4,84
Angelika Sadowska  II TTK 4,82
Karolina Kaluza   I TKH    4,78

 

 

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2012/2013

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Uzyskana średnia

Katarzyna Witek

IV TOT

5,4

Natalia Gąska

III LW

5,2

Kalina Piotrowska

III TK

5,2

Izabela Lenartowicz

II LM

5,1

Marta Walicka

III TK

5,1

Anna Nesterowicz

III TA

5,1

Joanna Rejak

II LW

5,0

Katarzyna Kardynał

III TI

5,0

Ewa Mielnik

I THF

5,0

Daria Łabędzka

III LM

5,0

Ada Regner

III LW

5,0

Jakub Maligłówka

III LW

5,0

Agnieszka Stojanowicz

III LW

5,0

Mateusz Kawka

IV TI

5,0

Karol Szczepański

IV TI

5,0

Daniel Stajszczyk

III TOT

5,0

Elwira Gładun

I TOT

4,9

Marcin Pierzyna

I TA

4,9

Oktawia Gintowt

III TOT

4,9

Paulina Marczok

II TOT

4,9

Katarzyna Wira

I TOT

4,9

Natalia Kaszuba

I TK

4,8

Ilona Cichecka

III TK

4,8

Agnieszka Szczepańska

III TK

4,8

Karina Wilczak

I Ż

4,8

Aurelia  Kornicka

IV TH

4,8

Angelika Sadowska

I TOT

4,8

Justyna Środoń

III LM

4,8

Katarzyna Potoniec

III LW

4,8

Sebastian Dumański

III LW

4,8

Monika Pojkert

IV TOT

4,8

 

 

 


Konkursy, olimpiady:

   
© ALLROUNDER