Leszczyński Piotr

Szczegóły

Witam

Mimo objęcia nas wszystkich wymogiem pozostawania w domu chcę Was zachęcić do samodzielnych ćwiczeń serwisowych i poszukiwania informacji technicznych z dziedziny informatyki i sprzętu IT. 

Cały czas dostępne jest nasze wspólne konto Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. na platformie Google.pl oraz nowy kontakt szkolny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Poniżej umieszczone są informacje dla poszczególnych klas. Materiały znajdują się w chmurze i dostępne są za pomocą podanych hiperłączy. Zapraszam do przeglądania i ćwiczeń.

Klasa 1 Ti 

Klasa 1 Ti A

Klasa 2 Ti

Klasa 3 Ti A

Klasa 3 Ti B

Proszę przewodniczących klas (lub chętna) o przygotowanie list klasowych z nazwiskami i adresami email, a następnie przesłanie na podany wyżej adres. Spróbujemy utworzyć Wam konta szkolne, by nie blokować prywatnej poczty. Szybkość działania jest tu istotna :) zakończone

Komunikat z 25.03.2020r. - Od tego dnia uruchomiona zostaje komunikacja za pomocą systemu Microsoft Office 365. Proszę o sprawdzanie swoich kont prywatnych, a później szkolnych. 

Komunikat z 26.03.2020r. - Zostały uruchomione konta Office 365 dla klas 2Ti, 3Ti A, 3Ti B. Proszę sprawdzić swoją pocztę, bo tam otrzymujecie login i hasło. Następnie logujemy się do usługi office.com

Komunikat z 30.03.2020r. - Wszyscy uczniowie otrzymali konta szkolne w usłudze Office 365. Wszelkie prace i kontakty realizowane będą za pomocą tej usługi. Jednakowe środowisko pozwoli unikać błędów i poprawi jakość przepływu informacji. Ponadto otrzymujecie całkowicie bezpłatnie najnowsze wersje niezbędnych programów (Word, PowerPoint, Excel) oraz całkowicie bezpieczna pocztę i komunikator.

   
© ALLROUNDER