Iwanyszczuk Małgorzata

Szczegóły

 

 

 

01. 02. 2020

Dzień dobry, kochaniUśmiech

Wprawdzie dziś 1 kwietnia, ale moja prośba to nie prima aprilis, ponieważ jutro mija termin przesłania prac na moją pocztę (te na ocenę!). Uczniowie, którzy nie wywiążą się z zadania, niestety, otrzymają adekwatne oceny.Dezaprobata

Jutro nowa porcja zadań, a tymczasem pozdrawiam i ...#zostanciewdomu!

M. I.

 

26. 03. 2020

Kolejne dzień dobry>

Przesyłam następną porcję zadań do wykonania. Nie zamęczam Was, kochani, ilością oczekiwań, tym bardziej liczę na współpracę i Wasze zaangażowanie. Wszystkie zadania do uzupełnienia i wykonania na bieżąco są w folderach klas. Pozdrawiam i... trzymajcie się ciepło, ale jednak osobno..!

ITF
IITF
IIITIb

M. I.

 

19. 03. 2020

Dzień dobry.

Witam Was serdecznie i przekazuję zadania do opracowania. Proszę, abyście wykonali je ręcznie, przesyłając ich skany albo zdjęcia zrobione telefonem na moją pocztę. Przekazujcie sobie nawzajem prośbę, aby tę pracę domową wykonać. Pamiętajcie, aby przesyłać informację o tym, kto e-mail wysyła. Czekam na korespondencję pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W poniższych odnośnikach są pliki z zadaniami:

I TF
II TF
III TIb

Pozdrawiam.  Małgorzata Iwanyszczuk

   
© ALLROUNDER