Gwiazda Wioletta

Szczegóły

DRUGI TYDZIEŃ ZDALNEJ PRACY

KLASA II TH

Proszę wykonać zadania z niniejszej strony:

premierskillsenglish.britishcouncil.org/skills/listen/podcasts/speaking-skills-hotel

Na końcu znajduje się polecenie do wypowiedzi pisemnej. Proszę wykonać to zadanie w terminie do 01 kwietnia, 2020 r. (Szkoła jest w trakcie prac nad specjalnie dedykowaną do nauczania online platformą. W następnym tygodniu spokojnie prześlecie niniejsze zadanie za jej pośrednictwem).

 

KLASA III TOR

W tym tygodniu chcę abyście poćwiczyli umiejętności typowo egzaminacyjne. Z tego też powodu wysyłam wam linki do stron, na których znajdują się arkusze maturalne w wersji interaktywnej. Skupcie się proszę na arkuszu z roku 2018 i 2017 (arkusz maturalny z roku 2019 już przeanalizowaliśmy).

merula.pl/tag/arkusze-maturalne/

 

PIERWSZY TYDZIEŃ ZDALNEJ PRACY

Witam,

KLASA III TOR

Poniżej linki do materiałów video, które mogą się dla was okazać pomocne w powtórzeniu wiadomości na temat egaminu ustnego. 

youtube.com/watch?v=3cUIS5Y0PyM (zadanie 1)

youtube.com/watch?v=0uI7Me2D1eM&t=113 (zadanie2)

youtube.com/watch?v=Yj0Wra8YedM (zadanie 3)

Poniżej zadania pdf

matura.ustna

KLASA II TH

W załączeniu link do zajęć. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli najmniejszych kłopotów z wykorzystaniem ich. Sądzę, że będzie to dla was ciekawa powtórka tego, co do tej pory omawialiśmy. Jeśli pojawią się jakieś nowe frazy bądź zwroty, proszę odnotujcie je w zeszycie. Do zrobienia jest 11 stron (słuchanie, filmiki, zajęcia interaktywne, na koniec zobaczycie jak wyglądają wasze wyniki z poszczególnych elementów zajęć). Zawsze dobrze nauczyć sie czegoś więcej. W razie pytań, proszę o kontakt.

 epodreczniki.pl/a/strona-1/DknB0N1vV

Enjoy the work:))

 

   
© ALLROUNDER