Egzamin zawodowy

Szczegóły

Harmonogram egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

w sesji CZERWIEC 2019
CZĘŚĆ PISEMNA

 

Lp. Data Zawód/kwalifikacja Nr sali 1)
1. 18.06.2019
(wt.)
godz. 930

 Technik obsługi turyst.  T.13 III TOT

(14 uczniów )

38
2.

 Technik żywienia

T.6 III TŻ

(9 uczniów  )

 

Technik obsługi turyst.  T.13 III TOT

(5 uczniów )

49
3.

 Technik żywienia

T.6 III TŻ

(13 uczniów  )

51
4.

 Technik agrobiznesu

R.03 III TA

(11 uczniów)

 

Technik Informatyk

E.12 III TI

(5 uczniów)

55
5.

 Technik Archit. krajobrazu

R.21 III  TK

(12 uczniów)

34
6.

18.06.2019

 (wt.)

godz. 1130

 Technik Informatyk

E.13 III TI

(14 uczniów)

50
7.

Technik Informatyk

E.13 III TI

(13 uczniów)

40
8.

 Technik żywienia

T.15 IV TŻ

(13 uczniów) 1 OWiUR

57
9.

Technik żywienia

T.15 IV TŻ

(7 uczniów)

 

Technik Informatyk

E.13 IV TI

(5 uczniów)

53
10.       

18.06.2019

(wt.)

godz. 1130

Technik obsługi turyst. 

T.14 IV TOT

(11 uczniów)

 4
11.

Technik obsługi turyst.
T.14 IV TOT
(11 uczniów )

 34
12.

Technik Hotelarstwa

T.12 IV TH

(12 uczniów )

 49
13.

Technik Hotelarstwa

T.12 IV TH

(11 uczniów )

 48
14.

Technik agrobiznesu

R.06 IV TA

(10 uczniów ) 2 OWiUR

 5
15.

Technik agrobiznesu

R.06 IV TA

(10 uczniów ) 3 OWiUR

 55
16.     

18.06.2019

 (wt.)

 godz. 1330

Technik organizacji reklamy

AU.29 II TOR

(14 uczniów )

 34
17.

Technik organizacji reklamy

AU.29 II TOR

(14 uczniów)

 55
18.

Technik Informatyk

E.14 IV TI

(11 uczniów)

 49
19.

Technik Informatyk

E.14 IV TI

(11 uczniów)

 51

 1) - Nr pracowni w której odbędzie się egzamin może ulec zmianie.

 

 

Harmonogram egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

w sesji CZERWIEC  2019

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

 

Lp.

Data

 Zawód/kwalifikacja 

Nr sali 1)

 
1.                    

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

8.30

Technik obsługi turyst.  T.13 III TOT

(19 ucz.–150 min.  )

 

38

 
 
2.                    

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

8.30

Technik Archit. krajobrazu

R.21 III  TK

(12 uczniów– 150 min.  )

 

 

34

 
 
3.                    

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

8.30

Technik Hotelarstwa

T.11 IV TH

(6 uczniów– 150 min.  ) Te. obsługi turyst.  T.13 IV TOT- 3 ucz.

(150 min.)

 

 

 

 

 

 
 
4.                    

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

12.30

 

Technik Hotelarstwa

T.12 IV TH

(15 uczniów– 150 min.  )

 

 

38

 
 
5.                    

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

12.30

Technik Hotelarstwa

T.12 IV TH

  (8 uczniów– 150 min. ) Technik obsługi turyst.  T.14 IV TOT

(7 uczniów– 150 min.  )

 

 

34

 
 
6.                    

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

12.30

Technik obsługi turyst.  T.14 IV TOT

(15 uczniów– 150 min.  )

 

49

 
 
7.                    

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

12.30

Technik żywienia

T.15 IV TŻ

(11 ucz. 150 min.)

 

 

50

 
 
8.                    

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

12.30

 

 

Technik żywienia                   i usług gastronomicz.

T.15- IV TŻ

(10 uczniów – 150 min.)

 

55

 

 
 
9.                    

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

12.30

Technik agrobiznesu R.06 IV TA

(10 uczniów – 180 min.)

 

51

 
 
10.                 

17.06.2019

PONIEDZIAŁEK

12.30

Technik agrobiznesu R.06 IV TA

(10 uczniów – 180 min.)

 

 

 

53

 
 
11.                 

21.06.2019

PIĄTEK

I zm. 7.30

Technik żywienia                   i usług gastronomicz.

T.6-ZSM

 (3 uczniów – 120 min.)

 

Pracownia żywienia

 
 
12.                 

21.06.2019

PIĄTEK

II zm. 11.30

Technik żywienia                   i usług gastronomicz.

T.6-ZSM

 (3 uczniów – 120 min.)

 

 Pracownia żywienia

 
 
13.                 

21.06.2019

PIĄTEK

III zm. 15.30

Technik żywienia                   i usług gastronomicz.

T.6-ZSM

 (3 uczniów – 120 min.)

 

Pracownia żywienia

 
 
14.                 

24.06.2019

PONIEDZIAŁEK

   I zm. 7.30

Technik żywienia                   i usług gastronomicz.

T.6-ZSM (1)+ IIIŻ (2)

 ( 120 min.)

 

Pracownia żywienia

 
 
15.                 

24.06.2019

PONIEDZIAŁEK

   II zm. 11.30

Technik żywienia                   i usług gastronomicz.

T.6 IIIŻ

 (3 uczniów – 120 min.)

 

Pracownia żywienia

 
 
16.                 

24.06.2019

PONIEDZIAŁEK

   III zm. 15.30

Technik żywienia                   i usług gastronomicz.

T.6 IIIŻ

 (3 uczniów – 120 min.)

 

Pracownia żywienia

 
 
17.                 

24.06.2019

PONIEDZIAŁEK

  I zm. 7.30

Technik organizacji reklamy AU.29 II TOR

(7 uczniów – 120 min.)

 

3

 
 
18.                 

24.06.2019

PONIEDZIAŁEK

  II zm. 11.30

Technik organizacji reklamy AU.29 II TOR

(7 uczniów – 120 min.)

 

3

 
 
19.                 

24.06.2019

PONIEDZIAŁEK

III zm. 15.30

Technik organizacji reklamy AU.29 II TOR-poprawa

(7 uczniów – 120 min.)

 

3

 
 
20.                 

25.06.2019

WTOREK

   I zm. 7.30

Technik żywienia                   i usług gast. T.6 IIIŻ

 (3 uczniów – 120 min.)

 

Pracownia żywienia

 
 
21.                 

25.06.2019

WTOREK

   II zm. 11.30

Technik żywienia                   i usług gast. T.6 IIIŻ

 (3 uczniów – 120 min.)

 

Pracownia żywienia

 
 
22.                 

25.06.2019

WTOREK

   III zm. 15.30

Technik żywienia                   i usług gast. T.6 IIIŻ

 (3 uczniów – 120 min.)

 

Pracownia żywienia

 
 
23.                 

25.06.2019

WTOREK

   I zm. 7.30

Technik organizacji reklamy AU.29 II TOR

(7 uczniów – 120 min.)

 

3

 
 
24.                 

25.06.2019

WTOREK

   III zm. 15.30

Technik organizacji reklamy

A.26  III TOR

(8 uczniów – 120 min.)

 

 

3

 
 
25.                 

25.06.2019

WTOREK

   II zm. 14.30

Technik agrobiznesu

R.03 III TA

 (4 uczniów – 180 min.)

 

1w/plac

 
 
26.                 

26.06.2019

ŚRODA

   I zm. 8.30

Technik agrobiznesu

R.03 III TA

 (4 uczniów – 180 min.)

1w/plac

 
 
27.                 

26.06.2019

ŚRODA

   II zm. 14.30

Technik agrobiznesu

R.03 III TA

 (4 uczniów – 180 min.)

1w/plac

 
 
28.                 

26.06.2019

ŚRODA

   I zm. 7.30

Technik żywienia                   i usług gastronomicz.

T.6 IIIŻ

 (3 uczniów – 120 min.)

Pracownia żywienia

 
 
29.                 

26.06.2019

ŚRODA

II zm. 11.30

Technik żywienia                   i usług gastronomicz.

T.6 IIIŻ

 (2 uczniów – 120 min.)

Pracownia żywienia

 
 
30.                 

26.06.2019

ŚRODA

I zm. 7.30

 

 Technik informatyk

 E.13. III TI

(6 uczniów – 150 min.)

 

3 w

 
 
31.                 

26.06.2019

ŚRODA

II zm. 11.30

Technik informatyk

E.13. III TI

(4 uczniów – 150 min.)

 

3 w

 
 
32.                 

26.06.2019

ŚRODA

III zm. 15.30

Technik informatyk

E.13. III TI

(6 uczniów – 150 min.)

 

3 w

 
 
33.                 

27.06.2019

CZWARTEK

I zm. 7.30

Technik informatyk

E.13. III TI

(6 uczniów – 150 min.)

3 w

 
 
34.                 

27.06.2019

CZWARTEK

   II zm. 11.30

Technik informatyk

E.13. III TI

(5 uczniów – 150 min.)

3 w

 
 
35.                 

27.06.2019

CZWARTEK

I zm. 7.30

Technik Informatyk

E.14 IV TI

8 ucz.- 150 min.

 

37

 
 
36.                 

27.06.2019

CZWARTEK

II zm. 11.30

Technik Informatyk

E.14 IV TI

7 ucz.- 150 min.

 

37

 
 
37.                 

27.06.2019

CZWARTEK

III zm. 15.30

Technik Informatyk

E.14 IV TI

7 ucz.- 150 min.

 

 

37

 
 

1) - Nr pracowni w której odbędzie się egzamin może ulec zmianie.


 

Informacja o sposobie przeprowadzania egzaminu w 2019

 

Informacje dla zdających o egzaminie zawodowym (komunikaty, deklaracje, wnioski, informacje o przebiegu) 

   
© ALLROUNDER