Ogłoszenia

Harmonogram egzaminu zawodowego w sesji czerwiec-lipiec 2020 znajduje się w zakładce Egzamin zawodowy

Drodzy Uczniowie.
W związku zawieszeniem zajęć w szkołach proszę o podjęcie nauki w formie zdalnej i korzystanie z rekomendacji oraz materiałów umieszczanych przez Waszych nauczycieli na stronie internetowej szkoły zsr.namyslow.pl. Znajdziecie tam wszystkie przydatne informacje oraz pakiet zadań do wykonania. Życzę wytrwałości i … zdrowia przede wszystkim!. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  77 4100 432  lub  602 510 313

Dyrektor Jacek Pietroszek

   

Praktyka zawodowa uczniów technikum informatycznego w Anglii

Szczegóły

 

W niedzielę 5.05.2019 r. 24 uczniów technikum informatycznego pod opieką dwóch nauczycieli wyjechało na 4 - tygodniową praktykę zawodową do Plymouth - jednego z największych portów Wielkiej Brytanii, położonego nad rzeką Plym i Tamar, na granicy między Kornwalią a Devonem, w południowo-zachodniej Anglii.

Wyjazd został zorganizowany w ramach realizowanego przez szkołę projektu w programie Unii Europejskiej „Erasmus+”.

Uczniowie zamieszkali w rodzinach angielskich, co daje szansę rozwinięcia umiejętności językowych i poznania obyczajów i tradycji panujących w tym kraju.

Głównym celem wyjazdu jest rozwój wiedzy i umiejętności zawodowych podczas zajęć na praktyce w zakresie montażu komputerów, obsługi oprogramowania użytkowego, projektowanie sieci komputerowej i montaż okablowania strukturalnego, instalacji komputerów i innych urządzeń sieciowych do istniejącej sieci komputerowej, administracji sieci komputerowej. Uczniowie będą tez uczestniczyć w dodatkowych zajęciach językowych.

Oprócz nauki planowane są wycieczki kulturowe mające na celu poznanie historii i zabytków Kornwali.

 

Koordynator Projektu
Adam Hubicki

 

   
© ALLROUNDER