Ogłoszenia

Harmonogram egzaminu zawodowego w sesji czerwiec-lipiec 2020 znajduje się w zakładce Egzamin zawodowy

Drodzy Uczniowie.
W związku zawieszeniem zajęć w szkołach proszę o podjęcie nauki w formie zdalnej i korzystanie z rekomendacji oraz materiałów umieszczanych przez Waszych nauczycieli na stronie internetowej szkoły zsr.namyslow.pl. Znajdziecie tam wszystkie przydatne informacje oraz pakiet zadań do wykonania. Życzę wytrwałości i … zdrowia przede wszystkim!. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  77 4100 432  lub  602 510 313

Dyrektor Jacek Pietroszek

   

Złoto na Mistrzostwach Polski do lat 20!

Szczegóły

W dniach 12-14 kwietnia 2019 roku w dalekich w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach kobiet. Pierwsze miejsce w kat. wag. do 68 kg w znakomitym stylu zdobyła przedstawicielka „Orła” Ewelina Ciunek.

Dla 20-letniej Eweliny podopiecznej trenera Marcina Marcinkiewicza był to już ósmy złoty medal z rzędu wywalczony podczas Mistrzostw Polski.

Ogromne brawa i gratulacje!!!
Powodzenia w dalszych startach i ciężkiej pracy treningowej.

Wyjazd na zawody współfinansowany z Urzędu Miasta w Namysłowie oraz Urzędu Marszałkowskiego w Opolu w ramach realizacji zadania "ZAPASY SPORTEM WSZYSTKICH". Podziękowania dla wszystkich sponsorów i sympatyków LKS "Orzeł" Namysłów!

   
© ALLROUNDER