Ogłoszenia

Harmonogram egzaminu zawodowego w sesji czerwiec-lipiec 2020 znajduje się w zakładce Egzamin zawodowy

Drodzy Uczniowie.
W związku zawieszeniem zajęć w szkołach proszę o podjęcie nauki w formie zdalnej i korzystanie z rekomendacji oraz materiałów umieszczanych przez Waszych nauczycieli na stronie internetowej szkoły zsr.namyslow.pl. Znajdziecie tam wszystkie przydatne informacje oraz pakiet zadań do wykonania. Życzę wytrwałości i … zdrowia przede wszystkim!. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  77 4100 432  lub  602 510 313

Dyrektor Jacek Pietroszek

   

Nasze praktyki zagraniczne 2018 - technicy żywienia i technicy agrobiznesu w Niemczech

Szczegóły

Na przełomie sierpnia i września 2018 roku 36 uczniów naszej szkoły przebywało w Niemczech w południowej Hesji. Uczniowie z technikum agrobiznesu odbywali praktykę w 15 przedsiębiorstwach rolnych, gdzie nabyli umiejętności związane z uprawą roślin, hodowlą bydła, produkcją warzyw i nasion. W restauracjach hotelowych, położonych w pobliżu Darmstadt, uczyli się przyszli technicy żywienia i usług gastronomicznych. Praktykanci pracowali w dziesięciu przedsiębiorstwach hotelarsko-gastronomicznych, gdzie nabyli wiele umiejętności, między innymi takich, jak: przygotowanie śniadań, obsługa gości podczas śniadań, obsługa kelnerska gości, obsługa gości za barem, dekorowanie stołów, dekorowanie potraw, przygotowywanie nowych potraw według receptury niemieckiej, dobór zastawy stołowej, przygotowywania napojów ciepłych i drinków. W czasie wolnych weekendów uczniowie uczestniczyli w wycieczkach fakultatywnych do parku wodnego Miramar oraz do parku rozrywki w Haßloch.

Praktykanci powiększyli umiejętności porozumiewania się w językach obcych oraz nabyli kompetencje personalne i społeczne.

Koordynator Projektu
Adam Hubicki

   
© ALLROUNDER