I Warsztaty Podróżnicze

Szczegóły

 

W dniu 15 marca br. w naszej szkole odbyły się I warsztaty o tematyce podróżniczej, pod patronatem klas o profilu turystycznym i hotelarstwa.

Gościem honorowym był podróżnik Pan Romuald Hłobaż, który dzielił się z nami swoja pasją, jaką jest nurkowanie w głębiach mórz i oceanów. Wykład był interesujący, połączony z pokazem zdjęć i filmów z egzotycznego nurkowania. Mieliśmy okazję poznać historię nurkowania, dotknąć i zobaczyć, jak wygląda najnowocześniejsze wyposażenie płetwonurka, ale przede wszystkim podziwialiśmy fantastyczny podwodny świat.

W spotkaniu brali udział gimnazjaliści z Ligoty Książęcej wraz ze swoim opiekunem. W trakcie warsztatów były quizy z nagrodami o tematyce turystycznej. Całość spotkania umilała nam piosenka turystyczna w wykonaniu uczennic naszej szkoły oraz pyszne ciasta.

Pierwsze warsztaty zapoczątkowały cykl spotkań z podróżnikami i już dziś zapraszamy do udziału.

 

 

 

   
© ALLROUNDER