I miejsce w wojewódzkim konkursie "Mam wizję, mam plan"

Szczegóły

 Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych  w Namysłowie aktywnie uczestniczą w różnego rodzaju konkursach szkolnych, lokalnych, czy ogólnopolskich. Tym razem rywalizowali ze swoimi rówieśnikami  z województwa opolskiego w konkursie na najlepszy pomysł na własny biznes.   

  13 czerwca  br. w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu odbył się finał wojewódzkiego konkursu "Mam wizję, mam plan" w ramach projektu "Opolskie  szkolnictwo bliżej rynku pracy”. W  ramach  konkursu  trzy  osobowe  zespoły  uczniowskie w I etapie konkursu założyły wirtualną  firmę  dowolnej branży zawodowej, opracowały  szczegółowy biznes plan, przygotowały działania marketingowe związane z prowadzoną działalnością Do finału z województwa opolskiego zakwalifikowało się 6 wirtualnych firm.

 Zespół Szkół Rolniczych w Namysłowie  mógł  pochwalić się udziałem  dwóch wirtualnych firm w finale, którymi były „Speak&Fun” - Krystyna Rejak, AleksanderBiały, Bartosz Łoński oraz „Best Nanny”- Julia Cichocka, RoksanaDraguła, Martyna Wojciechowska – uczniowie pierwszej klasy technikum organizacji reklamy.

 W II etapie konkursu uczniowie  przygotowali wywiad z przedsiębiorcą podobnej branży oraz zaprezentowali firmę przed publicznością i jury. Po zaprezentowaniu się wszystkich finałowych firm komisja konkursowa wysoko oceniła naszych uczniów i przyznała I miejsce zespołowi z firmy „Speak&Fun”. Uczniowie otrzymali  dyplomy oraz   cenne nagrody – rowery górskie..

Wyniki z finału konkursu zostały opublikowane na stronie: http://www.ksztalceniezawodowe.eu/aktualnosci-projekt

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Andrzej Sobaszek

 

 

   
© ALLROUNDER