Rolnik znowu na podium - w konkursie wiedzy o Dniu Niepodległości

Szczegóły

Rolnik znowu na podium! W dniu 10 listopada 2015 roku troje uczniów naszej szkoły – Iwona Helwin, Magdalena Konefał oraz Robert Walasek z klasy III TOT wzięli udział w konkursie wiedzy o Dniu Niepodległości organizowanym przez Młodzieżową Radę Miejską w Namysłowie, którą również reprezentowali uczniowie z klasy III TOT – radni Natalia Szkudlarek i Daniel Załuski wraz z opiekunem MRM, radnym panem Tomaszem Wiciakiem, nauczycielem naszej szkoły.

 

Uczestnicy zmierzyli się z testem składającym się łącznie z 35 pytań zamkniętych i otwartych. Nasza reprezentacja pochwaliła się ogromną wiedzą, zajmując I miejsce (Iwona Helwin) oraz III miejsce (Robert Walasek). Otrzymali oni cenne nagrody rzeczowe. Gratulujemy im zwycięstw i życzymy sukcesów w kolejnych historycznych zmaganiach. 

   
© ALLROUNDER