PRYMUS ROLNIKA 2020

Szczegóły

Prymus Rolnika 2020

Ukończyli szkołę z wyróżnieniem:

  1. Amadeusz Kownacki         5,25     IV TI
  2. Adam Jędros               5,00     IV TI
  3. Sebastian Szyja           4,80     IV TI
  1. Paulina Strugacz          5,38     IV TOT
  2. Ewelina Domiter           5,15     IV TOT
  3. Izabela Duraj             4,92     IV TOT
  4. Roksana Pawłowska         4,92     IV TOT
  1. Wiktoria Marcinkowska     5,00     IV TŻ
  2. Barbara Biniosek          4,97     IV TŻ
  3. Magdalena Nadolska        4,75     IV TŻ
  1. Krystyna Rejak            5,54     IV TOR
  2. Julia Cichocka            5,15     IV TOR
  3. Roksana Draguła           5,08     IV TOR
  4. Bartosz Łoński            5,00     IV TOR
  5. Aleksander Biały          4,81     IV TOR
  1. Marcelina Karczyńska      5,21     IV TK
  2. Ewa Uruska                4,85     IV TK
  3. Aleksandra Belda          4,76     IV TK
  4. Martyna Żurawa            4,76     IV TK
  5. Adam Szymala              4,94     IV TA

Ukończyli klasę pierwszą z wyróżnieniem:

  1. Maciej Prygiel            5,50     I TI
  2. Patryk Bratosiewicz       5,26     I TI (5)
  3. Mateusz Loster            5,21     I TA (5)
  4. Michał Cichoń             5,19     I TI
  5. Julia Zielińska           5,06     I TR (5)
  6. Arnold Tronina            5,05     I TI
  7. Patryk Kałuża             5,05     I TI
  8. Amelia Bogdańska          5,05     I TF (5)
  9. Olaf Oleksy               5,00     I TI
  10. Anna Charlicka            5,00     I TI
  11. Olga Danilewicz           5,00     I TA (5)
  12. Julia Baraniak            5,00     I TR (5)
  13. Sandra Śliwka             4,95     I TH
  14. Wiktor Tomaszewski        4,95     I TI
  15. Bartosz Chrzanowski       4,95     I TI
  16. Julia Groblica            4,95     I TAŻ
  17. Jakub Wołczański          4,95     I TA (5)
  18. Dominika Sitek            4,94     I TK (5)
  19. Dominika Wojsa            4,90     I TH
  20. Bogusława Dudek           4,90     I TH
  21. Karolina Czykieta         4,89     I TK (5)
  22. Zuzanna Załoga            4,89     I TA (5)
  23. Paulina Marzec            4,84     I TAŻ
  24. Kacper Szymański          4,79     I TI (5)
  25. Wiktoria Solecka          4,79     I TH
  26. Agnieszka Komarnicka      4,78     I TK (5)
  27. Julia Sobczak             4,78     I TR (5)
  28. Amelia Powąska            4,77     I TF
  29. Aleksandra Prędki         4,77     I TF
  30. Gracjan Rogowski          4,76     I TI

Ukończyli klasę drugą z wyróżnieniem:

  1. Jakub Jański              5,40     II TI
  2. Maja Fedunik              5,06     II TAH
  3. Oliwia Litwin             4,88     II TŻR
  4. Julia Hałupka             4,80     II TF
  5. Natalia Miarka            4,80     II TF
  6. Michał Członkowski        4,80     II TF
  7. Klaudia Rozwadowska       4,75     II TAH
  8. Milena Wajs               4,75     II TAH

Ukończyli klasę trzecią z wyróżnieniem:

  1. Agata Franczyk            5,53     III TI a
  2. Wiktoria Dąbek            5,06     III TI a
  3. Natalia Panasińska        5,00     III TAK
  4. Patrycja Wronka           4,95     III TAK
  5. Kinga Pietrzykowska       4,94     III TI a
  6. Natalia Fronia            4,86     III TOR
  7. Paulina Simlat            4,81     III TŻ
  8. Mateusz Piotrowski        4,80     III TAK
  9. Karolina Zborowska        4,79     III TOR
  10. Martyna Szyja             4,75     III TŻ

   
© ALLROUNDER