Ogłoszenia

Absolwenci i uczniowie, którzy nie zdali egzaminu zawodowego w sesji zimowej, a chcieliby zdawać egzamin poprawkowy  w sesji letniej 2020, proszę o przesłanie skanu wypełnionej Deklaracji przystąpienia do egzaminu (druk w zakładce Egzamin zawodowy) na pocztę szkoły  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  do dnia 27.03.2020.

Wicedyrektor Adam Hubicki

Drodzy Uczniowie.

W związku zawieszeniem zajęć w szkołach proszę o podjęcie nauki w formie zdalnej i korzystanie z rekomendacji oraz materiałów umieszczanych przez Waszych nauczycieli na stronie internetowej szkoły zsr.namyslow.pl. Znajdziecie tam wszystkie przydatne informacje oraz pakiet zadań do wykonania. Życzę wytrwałości i … zdrowia przede wszystkim!

Dyrektor Jacek Pietroszek

Informacja dotycząca pracy szkoły
Od dnia 17.03.2020 r. do 25.03.2020 r. szkoła będzie zamknięta.

W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  77 4100 432  lub  602 510 313

   

Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Szczegóły

 

W dniu 10.10.2019 r. przeprowadzono w Namysłowie Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Byliśmy współorganizatorami zawodów, a nasi nauczyciele i uczniowie pomagali w sędziowaniu. W biegu wystartowały nasze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców. Panowie uplasowali się na 7 miejscu, a dziewczęta na 9.

 

Skład drużyn dziewcząt: Oliwia Chowanek, Agnieszka Czyżowicz, Bogusława Dudek, Kaja Mateusiak, Martyna Piątek, Magdalena Popowicz, Weronika Romaniuk, Karolina Stańczyk, Aleksandra Witoś, Magdalena Chmielina. Opiekun: Aleksandra Bieleń, Honorata Pietroszek.

 

Skład drużyny chłopców: Kacper Barański, Wiktor Kołcz, Michał Kuber, Julian Mikuśkiewicz, Igor Pisuła, Jarosław Sudoł, Adam Szymala, Wiktor Tomaszewski, Marcel Burban. Opiekun: Krzysztof Nowak.

   
© ALLROUNDER