Ogłoszenia

Absolwenci i uczniowie, którzy nie zdali egzaminu zawodowego w sesji zimowej, a chcieliby zdawać egzamin poprawkowy  w sesji letniej 2020, proszę o przesłanie skanu wypełnionej Deklaracji przystąpienia do egzaminu (druk w zakładce Egzamin zawodowy) na pocztę szkoły  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  do dnia 27.03.2020.

Wicedyrektor Adam Hubicki

Drodzy Uczniowie.

W związku zawieszeniem zajęć w szkołach proszę o podjęcie nauki w formie zdalnej i korzystanie z rekomendacji oraz materiałów umieszczanych przez Waszych nauczycieli na stronie internetowej szkoły zsr.namyslow.pl. Znajdziecie tam wszystkie przydatne informacje oraz pakiet zadań do wykonania. Życzę wytrwałości i … zdrowia przede wszystkim!

Dyrektor Jacek Pietroszek

Informacja dotycząca pracy szkoły
Od dnia 17.03.2020 r. do 25.03.2020 r. szkoła będzie zamknięta.

W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  77 4100 432  lub  602 510 313

   

Ważny komunikat

Szczegóły

Szanowni Rodzice i Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów, mając na uwadze dobro, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz zahamowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 informujemy, że od dnia 12 marca do 25 marca 2020 roku zawiesza się zajęcia dydaktyczne. Uczniowie nie przychodzą w tych dniach do szkoły.

Dyrekcja ZSR Namysłów  

   
© ALLROUNDER