Ogłoszenia

Absolwenci i uczniowie, którzy nie zdali egzaminu zawodowego w sesji zimowej, a chcieliby zdawać egzamin poprawkowy  w sesji letniej 2020, proszę o przesłanie skanu wypełnionej Deklaracji przystąpienia do egzaminu (druk w zakładce Egzamin zawodowy) na pocztę szkoły  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  do dnia 27.03.2020.

Wicedyrektor Adam Hubicki

Drodzy Uczniowie.

W związku zawieszeniem zajęć w szkołach proszę o podjęcie nauki w formie zdalnej i korzystanie z rekomendacji oraz materiałów umieszczanych przez Waszych nauczycieli na stronie internetowej szkoły zsr.namyslow.pl. Znajdziecie tam wszystkie przydatne informacje oraz pakiet zadań do wykonania. Życzę wytrwałości i … zdrowia przede wszystkim!

Dyrektor Jacek Pietroszek

Informacja dotycząca pracy szkoły
Od dnia 17.03.2020 r. do 25.03.2020 r. szkoła będzie zamknięta.

W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  77 4100 432  lub  602 510 313

Trzy medale w Nowinach

Szczegóły

Bardzo dobrze zaprezentowali się kadeci namysłowskiego „Orła” podczas I Pucharu Polski do lat 17. Zawody rozegrane zostały w dniach 6-8.03.2020 roku w Nowinach k/Kielc (woj. świętokrzyskie) i były pierwszą eliminacją do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - MPJ mł.

Puchar Polski zgromadził na starcie blisko 230 zawodników z 67 klubów, a rywalizacji o medale i miejsca do rankingu premiowanego awansem na OOM nie była łatwa.

LKS „Orzeł” Namysłów podczas tej imprezy reprezentowało sześciu zawodników pod opieką trenera klubu Marcina Marcinkiewicza. Po dwudniowych zmaganiach, które były bardzo wymagające „Nasi” młodzi zapaśnicy wywalczyli trzy medale i stoczyli wartościowe pojedynki. Warto odnotować, że trzech namysłowian (P. Balcerzak, W. Bender, P. Bratosiewicz) debiutowało w tej grupie wiekowej będąc najmłodszym rocznikiem w stawce.

Po złoty medal w bardzo dobrym stylu w mocno obsadzonej kat. wagowej do 65 kg sięgnął Krystian Krupiński, który powtórzył swoje osiągniecie z poprzedniego roku i potwierdził po raz kolejny swoją dominację na krajowych matach. Krystian wszystkie swoje pojedynki rozstrzygnął przed czasem nie tracąc w turnieju ani jednego punktu technicznego.

Natomiast w także bardzo licznej i równie trudnej kat. wag. do 71 kg brązowy krążek wywalczył Marcin Stanek, choć w jego przypadku możemy mówić o niedosycie. Marcin był bliski awansu do finału, ale nieznacznie 0-1 na punkty przegrał walkę półfinałową i musiał ostatecznie zadowolić się trzecią pozycją.

Z bardzo dobrej strony pokazał się debiutant Piotr Balcerzak w najniższej kat. wag. do 45 kg, który również zdobył brązowy medal i mamy nadzieję na stałe zagościł w czołówce krajowej.

Nasi medaliści w praktyce zapewnili już sobie udział w finałach OOM stylu wolnego oraz dalej rywalizują o reprezentowanie kraju podczas tegorocznych najważniejszych światowych i europejskich imprez zapaśniczych w tej grupie wiekowej. Pozostali zawodnicy mimo stoczonych niezłych pojedynków zajęli dalsze miejsca i muszą szukać swojej szansy na awans do OOM w II Pucharze Polski, który odbędzie się na początku kwietnia w Koronowie.

Oto ich lokaty: Wiktor Bender 7 m. (48 kg), Patryk Bratosiewicz 10 m. (55 kg), Adrian Matyjasek 11 m. (60 kg).

W punktacji drużynowej LKS „Orzeł” Namysłów został sklasyfikowany na wysokim trzecim miejscu.