Ogłoszenia

Absolwenci i uczniowie, którzy nie zdali egzaminu zawodowego w sesji zimowej, a chcieliby zdawać egzamin poprawkowy  w sesji letniej 2020, proszę o przesłanie skanu wypełnionej Deklaracji przystąpienia do egzaminu (druk w zakładce Egzamin zawodowy) na pocztę szkoły  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  do dnia 27.03.2020.

Wicedyrektor Adam Hubicki

Drodzy Uczniowie.

W związku zawieszeniem zajęć w szkołach proszę o podjęcie nauki w formie zdalnej i korzystanie z rekomendacji oraz materiałów umieszczanych przez Waszych nauczycieli na stronie internetowej szkoły zsr.namyslow.pl. Znajdziecie tam wszystkie przydatne informacje oraz pakiet zadań do wykonania. Życzę wytrwałości i … zdrowia przede wszystkim!

Dyrektor Jacek Pietroszek

Informacja dotycząca pracy szkoły
Od dnia 17.03.2020 r. do 25.03.2020 r. szkoła będzie zamknięta.

W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  77 4100 432  lub  602 510 313

   

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych- I miejsce

Szczegóły

 

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych to konkurs wiedzy i umiejętności skierowany do młodych osób w wieku 17-40 lat którzy są rolnikami bądź współgospodarują z rodzicami w gospodarstwie rolnym.

Impreza ta  organizowana jest już od ponad 20 lat  a głównym organizatorem Olimpiady jest Związek Młodzieży Wiejskiej. Rokrocznie młodzi producenci rolni stają do współzawodnictwa z zakresu szeroko rozumianej wiedzy rolniczej-praktycznej i teoretycznej. W pierwszej kolejności odbywa się pisemny test, którego celem jest wyłonienie pięciu finalistów, którzy następnie przechodzą egzamin ustny pod okiem ekspertów z poszczególnych dziedzin rolnictwa.

Zgodnie z regulaminem olimpiady pięciu najlepszych uczestników pojedzie na krajowe finały do Kielc. Od kilkunastu lat eliminacje wojewódzkie  odbywają się w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie  i tak stało się również 3 maca 2020r. Do współzawodnictwa zgłosiło się ponad 40 uczestników z terenu całego województwa a uczeń naszej szkoły z czwartej klasy technikum agrobiznesu Adam Szymala wykazał się dużą wiedzą i zajął pierwsze miejsce.

Od organizatorów i sponsorów olimpiady wszyscy finaliści otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy okolicznościowe. Laureatom Olimpiady składamy gratulacje i życzymy powodzenia podczas etapu krajowego .

                                                                                              Andrzej Sobaszek

 

 

 

   
© ALLROUNDER