Ogłoszenia

Absolwenci i uczniowie, którzy nie zdali egzaminu zawodowego w sesji zimowej, a chcieliby zdawać egzamin poprawkowy  w sesji letniej 2020, proszę o przesłanie skanu wypełnionej Deklaracji przystąpienia do egzaminu (druk w zakładce Egzamin zawodowy) na pocztę szkoły  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  do dnia 27.03.2020.

Wicedyrektor Adam Hubicki

Drodzy Uczniowie.

W związku zawieszeniem zajęć w szkołach proszę o podjęcie nauki w formie zdalnej i korzystanie z rekomendacji oraz materiałów umieszczanych przez Waszych nauczycieli na stronie internetowej szkoły zsr.namyslow.pl. Znajdziecie tam wszystkie przydatne informacje oraz pakiet zadań do wykonania. Życzę wytrwałości i … zdrowia przede wszystkim!

Dyrektor Jacek Pietroszek

Informacja dotycząca pracy szkoły
Od dnia 17.03.2020 r. do 25.03.2020 r. szkoła będzie zamknięta.

W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  77 4100 432  lub  602 510 313

   

Konkurs czytelniczy „Ku wartościom - Czytaj z nami”

Szczegóły

12 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej już odsłonie konkursu czytelniczego „Ku wartościom ” zorganizowanego przez Zespół Szkół Mechanicznych. W tym roku konkursowi przyświecało hasło: „Czytaj z nami : Książka mój przyjaciel”. Wydarzenie to promowało czytelnictwo w ramach NPRCz. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Namysłowie. Zadaniem trzyosobowych zespołów z poszczególnych szkół było przygotowanie slajdów promujących ulubioną książkę, plakat oraz hasło.

Martyna Jany (II TŻ)  przygotowała przepiękny pokaz slajdów do książki „After- Płomień pod moją skórą” Anny Todd. Zapoznała nie tylko z bohaterami książki i jej tematyką ale również z życiorysem autorki. W pokaz wpleciony był fragment filmu jaki powstał na podstawie książki oraz muzyka z filmu. Martyna wpadła na pomysł, żeby prezentacji nie czytać, a nagrać wiadomości głosowe do slajdów.

Całością techniczną zajął się Kacper Jany z I TI. Weronika Wojtakowska (II TŻ) wykonała techniką komputerową graficzny (cudowny) plakat do filmu. Obie wymyśliły hasło do książki  „Jedna chwila zmienia wszystko”, które według nich najbardziej oddaje treść powieści. Nasi uczniowie zajęli I miejsce w kategorii slajdy, za co im serdecznie gratulujemy i dziękujemy!!!

                                                                 Nauczyciel-bibliotekarz Beata Mazepka

 

   
© ALLROUNDER