Ogłoszenia

Harmonogram egzaminu zawodowego w sesji czerwiec-lipiec 2020 znajduje się w zakładce Egzamin zawodowy

Drodzy Uczniowie.
W związku zawieszeniem zajęć w szkołach proszę o podjęcie nauki w formie zdalnej i korzystanie z rekomendacji oraz materiałów umieszczanych przez Waszych nauczycieli na stronie internetowej szkoły zsr.namyslow.pl. Znajdziecie tam wszystkie przydatne informacje oraz pakiet zadań do wykonania. Życzę wytrwałości i … zdrowia przede wszystkim!. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  77 4100 432  lub  602 510 313

Dyrektor Jacek Pietroszek

   

VI Olimpiada Seniorów

Szczegóły

W dniu 7.09.2019r. gościliśmy w naszej szkole uczestników VI Olimpiady Seniorów. W sobotę seniorzy rywalizowali na pływalni, stadionie i w naszej szkole, rozgrywając wiele różnych konkurencji  sportowo-rekreacyjnych. 

Na naszych obiektach sportowych, po raz kolejny, rozgrywane były zawody w rzucie piłki do kosza, rzucie piłki do celu, tenisie stołowym i  turniej piłki siatkowej. Nasi nauczyciele pomagali w organizacji i sędziowaniu zawodów. Wszystkim seniorom gratulujemy wyników i życzymy  zdrowia oraz zapraszamy do nas za rok.

 

   
© ALLROUNDER