IX Powiatowe Forum Edukacyjne - fotoreportaż PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Dzierżan   
środa, 24 kwietnia 2013 15:51

W dniu 22 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kluczborku odbyło się:

 

IX   POWIATOWE FORUM  EDUKACYJNE


Jak szkoła wychowuje?
Czy jesteśmy bezpieczni we współczesnej szkole?


Szanowni Państwo,

dziękuję za udział w IX Forum Edukacyjnym pn „Jak szkoła wychowuje?” zorganizowanym przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku i bardzo się cieszę z tak licznego udziału. Tegoroczny temat forum „Czy możemy czuć się bezpiecznie we współczesnej szkole?” dotyczy wszystkich uczestników procesu kształcenia i wychowania - uczniów, nauczycieli, wychowawców, innych pracowników szkoły, a z pewnością także rodziców. Zagadnienia bezpieczeństwa w szkole i placówce oświatowej można rozpatrywać w różnych aspektach, a te ujęte w forum  dotyczyły  obszaru związanego z wychowaniem. Proponując prelekcje zaproszonych gości i aktywne w nich uczestnictwo poprzez możliwość zadawania pytań naszym ekspertom,  z  pewnością każdy z uczestników znalazł coś dla siebie, niezależnie od tego jaki etap edukacyjny reprezentuje. Informacje prezentowane z pewnością ważne są także z punktu widzenia rodzica, który przede wszystkim jest odpowiedzialny za wychowanie swojego dziecka. Mniemam, że nasza propozycja okaże się wsparciem dla Państwa pracy zawodowej.

 

Mam nadzieję, że Państwo z aprobatą przyjęli także nasz kolejny biuletyn edukacyjny dla nauczycieli METODYK VI,  w którym znalazły się opracowania podstaw programowych niezwykle przydatne w codziennej pracy na lekcjach. Każde działanie na rzecz szkół i placówek współpracujących z PODN w Kluczborku to duże zaangażowanie ludzi – doradców metodycznych i konsultantów naszego ośrodka, a w tym przedsięwzięciu koordynowane były przez Iwonę Baldy, za co serdecznie Jej i całemu zespołowi dziękuję.

 

Podziękowania pragnę złożyć także Bankowi Spółdzielczemu w Wołczynie oraz Staroście Kluczborskiemu za wsparcie finansowe udzielone na rzecz organizacji IX Forum Edukacyjnego.

Z wyrazami szacunku, Anna Dzierżan

images/stories/galeria_podn/forum/forum01.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum02.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum03.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum04.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum05.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum06.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum07.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum08.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum09.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum10.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum11.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum12.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum13.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum14.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum15.jpgimages/stories/galeria_podn/forum/forum16.jpg

Poprawiony: wtorek, 19 maja 2015 17:15
 

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!